Ogromny skandal w TVP! Muszą ściągnąć program z anteny
Mikołaj Pilecki - 30 Listopada 2018

Ogromny skandal w TVP! Muszą ściągnąć program z anteny

Wojciech Cejrowski znalazł się w bardzo poważnych tarapatach! TVP zdecydowało się ściągnąć bardzo znany program z anteny. Podróżnik podał na swoim facebookowym profilu, że jego współpraca z programem Michała Rachonia "Minęła 20" została przerwana, na czas nieokreślony. Co mogło stać za taką decyzją?

TVP ma bardzo długą historię współpracy z Wojciechem Cejrowskim. W latach 1994-1996 państwowy nadawca produkował i emitował jego program o tytule "WC Kwadrans". Następnie od 2007 do 2011 na antenie TVP2 nadawano "Boso przez świat", które stało się prawdziwym hitem. Podróżnik objeżdżał w nim świat, przedstawiając miejscowe kultury i ludy, wszystko oczywiście boso, jak wskazuje sama nazwa programu. Następnie "Boso..." przejęły inne stacje, które jednak nie odniosły z nim takiego sukcesu. Cejrowski pojawiał się jednak regularnie w innych telewizjach, także w TVP, w którym komentował ostatnie wydarzenia ze świata polityki i kultury.

TVP zdejmuje Cejrowskiego z anteny

Jak poinformował sam Wojciech Cejrowski, Telewizja Polska zdecydowała się na odejście od segmentu w "Minęła 20", w którym odgrywał główną rolę. Wiadomość przekazać miał mu sam redaktor programu Michał Rachoń.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
"M jak miłość" pożegnało aktorów."M jak miłość" pożegnało wielu świetnych aktorów. Będziemy za nimi tęsknićCzytaj dalej
Co tydzień w czwartek Cejrowski był gościem dziennikarza na wizji, na której pojawiał się za pomocą wideokonferencji. Jak sam napisał, trwało to 19 miesięcy. Decyzja jest o tyle zaskakująca, że audycja cieszyła się ogromną popularnością. - Szanowni Państwo, właśnie mnie Rachoń zawiadomił: TVP zdjęło nasz program. (Powiedzieli Mu, że do końca roku) Panu Rachoniowi dziękuję, że mnie na antenę wpuścił. Mam nadzieję, że nie będzie miał z tego powodu kłopotów. Państwu dziękuję za KOLOSALNE WYNIKI OGLĄDALNOŚCI - biliśmy każdą konkurencję na głowę (balanga trwała 19 miesięcy) - czytamy na profilu Cejrowskiego.

Wojciech Cejrowski krytycznie o PiS

Powodem decyzji TVP może być często krytyczna postawa Cejrowskiego wobec Prawa i Sprawiedliwości, które przecież kontroluje państwową stację. Krytyka pod adresem rządu z ust podróżnika wypłynęła, chociażby w zeszłym miesiącu przy okazji ukazania się nowego spotu rządu. Politycy PiS straszą w nim wizją polski rządzonej przez PO i zalanej zdemonizowanymi uchodźcami. Ma to oczywiście informować o tym, że w wypadku kolejnego zwycięstwa PiS, do takiej sytuacji nie dojdzie. Ta propaganda rozwścieczyła Cejrowskiego, który odniósł się do niej na swoim kanale w serwisie YouTube. - Pisiory wkurzają mnie najbardziej tym razem. Jest taki temat, którego nie puszcza żadna telewizja. Imigranci, których PiS miał nie wpuszczać i sądzę, że sporo głosów wyborczych w tych głównych wyborach parlamentarnych zdobyli dlatego, że stali w opozycji do PO, które mówiło, że Polska jak cała Europa powinna przyjmować tych biednych uchodźców, a PiS mówił twardym językiem, że islamistów nie chcemy w Polsce, w związku z tym sobie będziemy przyjmowali ewentualnie repatriantów z Kazachstanu [...] odkąd PiS rządzi, masowo sprowadzani są robotnicy z krajów takich jak terrorystyczny kraj Pakistan wpisany przez Trumpa na listę podejrzanych. Z sąsiednich Indii sprowadzają. Że niby pracowników, bo brakuje w Polsce rąk do pracy i są w Polsce takie firmy, które idą do urzędu pracy i mówią: Potrzebuję pracownika z językiem angielskim płynnym do kopania rowów. I w Polsce nie ma, a w Indiach są, bo tam jest angielski urzędowy - powiedział.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wojciech Cejrowski brutalnie ZAATAKOWAŁ Kaczyńskiego! Paskudnie mu naubliżał
  2. Ile zarabia Donald Tusk? Zarobki polityka są wspaniałe
  3. Rodzice gwiazdy Polsatu załamani. Chodzi o jej chorobę
  4. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
  5. Ile zarabia Ewa Farna? Zarobki gwiazdy to kosmos
ZAMIANA
Danuta HoleckaTVP kompromituje się nieustannie! Skandaliczne wpadki, które przejdą do historiiCzytaj dalej
źródło: Facebook/Wojciech Cejrowski
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News