Wojciech Cejrowski ma dość! Bezlitośnie uderza w PiS przed wyborami

Wojciech Cejrowski ma dość! Bezlitośnie uderza w PiS przed wyborami Źródło: Fot. YouTube/Telewizja Republika

Wojciech Cejrowski od dłuższego czasu pozostaje stałym gościem programu "Minęła 20" na antenie Telewizji Polskiej. W czasie rozmów z Michałem Rachoniem podróżnik zazwyczaj wypowiada się z uznaniem na temat władz z ramienia Zjednoczonej Prawicy. Tym razem gwiazdor nie oszczędził polityków Prawa i Sprawiedliwości, krytykując ich otwarcie w swoim filmie na YouTube. Podstawą jego negatywnych odczuć były działania partii w ramach kampanii wyborczej.

Wojciech Cejrowski znany jest opinii publicznej jako niezwykle kontrowersyjna postać. Podróżnik chętnie wypowiada się otwarcie na tematy społeczne oraz polityczne, niejednokrotnie dzieląc fanów na dwa wrogie sobie obozy.

Dlaczego Wojciech Cejrowski wypowiedział się negatywnie o PiS?

Tym razem gwiazdor zaskoczył jednak prawdopodobnie wszystkich internautów, bez względu na poglądy oraz ideologiczne przywiązania. Cejrowski zdecydował się bowiem w filmie opublikowanym przez siebie w serwisie YouTube skrytykować spot wyborczy Prawa i Sprawiedliwości, czyli partii, z którą zdawał się sympatyzować. Mowa tu oczywiście o klipie, w którym działacze ugrupowania Jarosława Kaczyńskiego przenoszą wyborców do 2020 roku. Polaków mają rzekomo terroryzować w przyszłości imigranci oraz uchodźcy, sprowadzeni do naszego kraju po wygranej Koalicji Obywatelskiej w wyborach samorządowych 2018. W spocie nie brakuje mocnych słów oraz drastycznych scen, które ewidentnie nie przypadły do gustu Wojciechowi Cejrowskiemu.

Cejrowski ostro o spocie wyborczym Prawa i Sprawiedliwości

- Pisiory wkurzają mnie najbardziej tym razem. Jest taki temat, którego nie puszcza żadna telewizja. Imigranci, których PiS miał nie wpuszczać i sądzę, że sporo głosów wyborczych w tych głównych wyborach parlamentarnych zdobyli dlatego, że stali w opozycji do PO, które mówiło, że Polska jak cała Europa powinna przyjmować tych biednych uchodźców, a PiS mówił twardym językiem, że islamistów nie chcemy w Polsce, w związku z tym sobie będziemy przyjmowali ewentualnie repatriantów z Kazachstanu - rozpoczął wyraźnie poirytowany podróżnik.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Odkąd PiS rządzi, masowo sprowadzani są robotnicy z krajów takich jak terrorystyczny kraj Pakistan, wpisany przez Trumpa na listę podejrzanych. (...) Z sąsiednich Indii sprowadzają. Że niby pracowników, bo brakuje w Polsce rąk do pracy i są w Polsce takie firmy, które idą do urzędu pracy i mówią: Potrzebuję pracownika z językiem angielskim płynnym do kopania rowów. I w Polsce nie ma, a w Indiach są, bo tam jest angielski urzędowy - dodał także zdenerwowany gwiazdor, którego postawa realnie zadziwiła opinię publiczną.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Brudziński widział w nim autorytet. Dzisiaj nienawidzą się jak wrogowie
  2. Impreza niespodzianka dla męża. Zrób mu przyjęcie marzeń!
  3. Rząd przeznaczy mniej pieniędzy na 500 plus. Co to oznacza dla rodzin?
  4. Alarmujące objawy! Mogą sugerować, że Twój pies ma raka
Następny artykuł