Widzowie TVP przerażeni! Cejrowski wzniósł ogień na wizji
Bartłomiej Chudy - 17 Listopada 2018

Widzowie TVP przerażeni! Cejrowski wzniósł ogień na wizji

Wojciech Cejrowski ponownie szokuje. Do śmiałych, kontrowersyjnych poglądów znany polski podróżnik i reporter dołożył ostatnio szokujący pokaz. A to wszystko przed wielomilionową widownią Telewizji Polskiej!

Wojciech Cejrowski znany jest powszechnie ze swojego eurosceptycyzmu. W ostatnim czasie regularnie pojawia się na antenie TVP, głównie za sprawą programu publicystycznego "Minęła dwudziesta", prowadzonego po godz. 20 przez Michała Rachonia. Cejrowski pojawia się jako gość programu, ale nie uczestniczy w studio, a łączy się przez sieć ze Stanów Zjednoczonych. Za pośrednictwem wideokonferencji przedstawił prowadzącemu i widowni swoje wyraziste poglądy na polską politykę, kwestie związane z UE, czy bezpieczeństwem na świecie. W swoim stylu Cejrowski posługuje się mocnymi, momentami brutalnymi porównaniami. Tym razem posunął się jednak o krok dalej. Poza dostarczeniem widzom opinii postanowił, że da Polakom też swój własny "pokaz". Nawet najwięksi krytycy UE nie mogli się spodziewać tego co zrobi w "Minęła dwudziesta" Wojciech Cejrowski. Kiedy prowadzący poprowadził rozmowę na kwestie związane z flagą Unii Europejskiej (spaloną podczas Marszu na 100-lecie odzyskania polskiej niepodległości, przyp.), jego gość zdecydował się na swój "pokaz".

Wojciech Cejrowski pali flagę na wizji. TVP nie wycięła materiału

Wyciągnął dwie flagi UE (małą papierową i większą z syntetyku), a następnie podpalił je zapalniczką. Jak tłumaczył swoją inscenizację? W Ameryce nikt by się tym nie zainteresował. Tam to jest mój kawałek papieru - wyjaśniał Cejrowski podpalając małą, papierową flagę UE.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
PaszportPolacy podzieleni jedną drobną zmianą. Nic już nie będzie takie samoCzytaj dalej
To samo uczynił wobec większej flagi z plastiku. Swój rażący czyn uzasadniał tym, że Unia Europejska nie jest państwem, a organizacją, której barw nie chronią żadne istotne przepisy. – Unia Europejska nie jest państwem i w związku z tym jej godło nie jest chronione żadnymi przepisami poza patentowymi. Ktoś sobie kupił flagę, może ją spalić, jeśli chce. Ja chciałbym zakwestionować także przepis, który chroni flagi państwowe – powiedział. Funkcjonowanie UE w kontekście barw porównał do międzynarodowej korporacji, McDonalds. Tym sposobem wyargumentował niejako, że tak szokujące praktyki są w kontekście barw UE w pełni legalne. Widownia i internauci mocno rozprawiają się z "pokazem" Cejrowskiego. - Szlag człowieka może trafić,na antenie Tvp Info i stały gość pan Cejrowski pali flagę Unii Europejskiej, a były rzecznik PiS, ma ubaw po pachy. Czy prokuratura, nasze służby zajęły się już tą sprawą, czy PiS przygotowuje już nas do wyjścia z UE - pyta jeden z użytkowników Twittera, który wstawił filmik.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wojciech Cejrowski ma dość! Bezlitośnie uderza w PiS przed wyborami
  2. Korwin-Mikke: Dobry Europejczyk nienawidzi UE
  3. Zamykają je żywcem w "grobach". Potem wszyscy je ze smakiem jemy
  4. Znaki zodiaku i ich ukryte supermoce. Będziesz w SZOKU!
Andrzej Duda Marsz Featured 1Andrzej Duda i narodowcy, czyli MEMY po obchodach 11 listopadaCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News