Wojciech Cejrowski haniebnie o śmierci Adamowicza. "Jakby zmarł Stalin"

Wojciech Cejrowski haniebnie o śmierci Adamowicza. "Jakby zmarł Stalin" Źródło:

Wojciech Cejrowski przekroczył wszelkie granice. Postanowił w swoim, kontrowersyjnym stylu skomentować śmierć prezydenta Pawła Adamowicza. Podróżnik w skandaliczny sposób porównał zamordowanego prezydenta Gdańska do radzieckiego dyktatora, Józefa Stalina.

Wojciech Cejrowski to kontrowersyjny prawicowy podróżnik, który ma na tyle skrajne poglądy, że został nawet usunięty z Telewizji Publicznej. Na bieżąco komentuje wydarzenia z polskiego życia publicznego, mimo iż sam na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych. Nieustannie wywołuje również medialne skandale.

Wojciech Cejrowski skandalicznie o Pawle Adamowiczu

Wojciech Cejrowski nie zdecydował się na zachowanie ciszy i zrezygnowanie z ostrego komentowania w związku ze śmiercią prezydenta Pawła Adamowicza. Nie uznał, że okres żałoby jest wystarczającym argumentem, by zaprzestać ataków. - Gdy Afgańczyk ugodził nożem ciężarną Polkę zabijając jej dziecko, nie było żałoby, jest cisza. A śmierć Adamowicza jest celebrowana jakby zmarł Stalin – wszyscy zobowiązani płakać - napisał Wojciech Cejrowski wywołując medialny skandal. Prawicowy podróżnik stwierdził, że Paweł Adamowicz był "okropnym typem" i miał za uszami przekręty. - To, że został zadźgany nożem jest okropne, ale nie zmienia faktów: a fakty takie, że Adamowicz był okropnym typem jako prezydent Gdańska. Toczą się śledztwa w jego sprawach i mam nadzieję, że będą dokończone. Od lat czytamy o układach, machlojach, o mieszkaniach, o kłamstwach na temat tego ile ich ma i skąd się wzięły… Cała masa szlamu, a teraz nagle “wielce szanowny”, bo go zadźgali? Al Capone zabijał konkurencyjnych mafiozów i nie powodowało to, że oni z samego faktu bycia zamordowanym zostawali świętymi - kontynuuje Cejrowski na swoim blogu.

Wojciech Cejrowski atakuje Owsiaka

Następnie prawicowy podróżnik wziął się za atakowanie Jurka Owsiaka, byłego już prezesa WOŚP. Mało tego, obarczył go odpowiedzialnością za śmierć Adamowicza! - A Owsiak zachowuje się potwornie zwalając swoje winy na bezbronną kobietę, która ulepiła jego figurkę z plasteliny. To Owsiak, jako prezes fundacji, był osobiście odpowiedzialny za swoją imprezę, za jej zabezpieczenie przed nożownikiem. Teraz Owsiak napuszcza i judzi swoich wyznawców na Barbarę Pielę. Chwali groźby karalne i bluzgi kierowane pod Jej adresem. Co to ma być? Alibi dla Owsiaka, że nie zabezpieczył odpowiednio swojej imprezy i zginął człowiek? Wina nożownika i wina Owsiaka, a nie kobiety z plasteliną! - pisze Cejrowski. Wpis Wojciecha Cejrowskiego wywołał w sieci mnóstwo oburzenia.
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News