Cejrowski odleciał! Twierdzi, że winnymi pedofilii w Kościele nie są księża

Cejrowski odleciał! Twierdzi, że winnymi pedofilii w Kościele nie są księża Źródło: Fot. YouTube / Wojciech Cejrowski

Wojciech Cejrowski, poza tym, że jest barwnym podróżnikiem, jest również kontrowersyjnym komentatorem spraw społecznych. Mężczyzna wygłaszał już swoje poglądy odnośnie do najgłośniejszych polskich afer, nic więc dziwnego, że nie przeszedł obojętnie wobec ostatniej produkcji Wojciecha Smarzowskiego. W odważny sposób wskazał nawet, kto jest winny pedofilii w Kościele. 

Wojciech Cejrowski na podstawie filmu "Kler" wysuwa niezwykle odważne wnioski. Stwierdza on, że to nie księża są odpowiedzialni za problem pedofilii, który pojawia się w kościołach. Według podróżnika, winę za to ponosi ktoś zupełnie inny. Kto? Ta teoria może być mocno bulwersująca i zaskakująca.

Wojciech Cejrowski: lewactwo i pedofilia

Znany podróżnik umieścił na swoim profilu na Facebooku wpis rozpoczynający się następujacym stwierdzeniem: - Debata o pedofilii? Proszę bardzo, ale ten post będzie kasowany przez lewactwo kontrolujące Internet. Oni nie lubią faktów - napisał Cejrowski. Podróżnik w swoim wywodzie zauważa, że takie debaty były już organizowane, ale gdy tylko wykładowcy przylatywali do Polski, spotkania były natychmiast odwoływane. W tych najgorszych przypadkach, goście po prostu nie byli wpuszczani na salę. - Katole organizowali debaty, lewactwo blokowało - stwierdził. W ten sposób odniósł się do zarzutu, jakoby "katole" bojkotowali film Wojciecha Smarzowskiego ze względu na strach przez rozmową o zjawisku pedofilii w Kościele.

Wszystkiemu winny jest homoseksualizm

Podróżnik posunął się do odważnych wniosków. Według niego wszystkie te nagłośniane sprawy nie powinny być nazywane skandalem pedofilskim, a homoseksualnym. - To nie wykonywany zawód jest prawdziwym czynnikiem ryzyka - wspólny mianownik jest inny - homoseksualizm (...). Ze statystyk policyjnych, sądowych i więziennych wynika, że wśród homoseksualistów jest dużo więcej pedofilów niż wśród reszty ludzi - napisał. Później było już tylko ostrzej. Wojciech Cejrowski określił homoseksualistów mianem zagrożenia społecznego: - Kto więc w kategorii "pedofile" jest największym zagrożeniem społecznym? Kler? No nie. Homoseksualiści - stwierdził.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zagrożenie bijące od świeckich gejów

Mężczyzna zauważył również, że pedofile kryją się też w zwykłych, szarych ludziach. Ale nie jest to aż tak nagłaśniane, bo księżom każdy baczniej się przygląda: - [Homoseksualistów - przyp. red] jest znacznie więcej w stanie świeckim, niż wśród księży. Tylko że jedynie ci w sutannach brani są pod lupę - zauważył Cejrowski. Dostrzega również pewną powszechnie obecną sprzeczność: - Chcą, żebyśmy bezmyślnie powtarzali: "ksiądz-pedofil", ale jednocześnie "gej jest dobry" - obnaża.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wyciekły sprośne rozmowy kandydata prawicy z 14-latką. OBRZYDLIWE!
  2. Rząd PiS nie odpuści! 9 milionów Polaków będzie zdruzgotane
  3. Brudziński ujawnił największą wadę Kaczyńskiego. Padniecie ze śmiechu
Następny artykuł