Wojciech Cejrowski
Fot. YouTube.com/namzalezy.pl
Wiadomości Pikio - 8 Września 2018

Cejrowski szokująco o spoliczkowaniu działaczki KOD! Burza w sieci

Wojciech Cejrowski zaskoczył wielu polskich telewidzów. Podróżnik stanowczo wypowiedział się bowiem na temat głośnego spoliczkowania działaczki KOD przez Dominikę Arendt-Wittchen. Jaką opinią wywołał ogromną internetową burzę?

Wojciech Cejrowski bardzo często pojawia się w Telewizji Polskiej w roli osobliwego eksperta. Wraz z Michałem Rachoniem komentuje bowiem bieżącą sytuację polityczną oraz społeczną w naszym kraju, często wygłaszając bardzo kontrowersyjne poglądy.

Co Wojciech Cejrowski powiedział w "Minęła 20"?

Kiedy więc podróżnik zajął stanowisko w sprawie spoliczkowania działaczki Komitetu Obrony Demokracji przez Dominikę Arendt-Wittchen, którym jakiś czas temu żyła cała Polska, w sieci rozpoczęła się ogromna burza. Co Cejrowski sądzi o tych kontrowersyjnych zdarzeniach? - Starsze osoby przyszły, przejechały z zagranicy świętować, a jakaś ruda drze mordę, przeszkadza i doprowadza ich do łez, bo na ich imprezie nagle ktoś wprowadza zaburzenie, to taką panią... I teraz właśnie, kto ma ją za pludry wyciągnąć? W ramach wolności słowa ona może piłować gębę ile chce. (...) Ktoś podchodzi i daje jej z liścia. Bardzo piękny gest. Honorowy. Zgodny z polską tradycją. Kobieta podeszła do kobiety. Mężczyzna gdyby się zaczął z nią szarpać -niegodne - powiedział stanowczo Cejrowski. - Piękna pani podeszła do brzydkiej pani - brzydkiej z charakteru, z zachowania - wrednej jędzy, która psuła komuś imprezę patriotyczną i dała jej honorowo z liścia. Trochę za słabo, bo tamta wyła dalej - dodał także w kontrowersyjny sposób podróżnik.

Reakcja internautów na opinię Cejrowskiego

Słowa Wojciecha Cejrowskiego zdecydowanie podzieliły internautów. Wielu z nich twierdziło bowiem, iż nie powinien otwarcie wychwalać tego typu zachowań. Inni za to chwalili podróżnika za to, że nie wstydził się publicznie wyrazić tak kontrowersyjnej opinii.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Jarosław Kaczyński znowu w szpitalu. Będzie miał ciężką operację
  2. PiS wprowadzi „dodatek patriotyczny”. 700 zł do pensji miesięcznie
  3. Rydzyk naprawi prokuraturę? Zdumiewający pomysł polityka PiS
ZAMIANA
Donald TuskPolscy politycy, którzy będą mieć BAJECZNIE wysokie emeryturyCzytaj dalej
przywódcy_wstepTo dziś niezwykle rozpoznawalny polityk! Poznajesz go? Stare zdjęcia światowych przywódcówCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News