Wojciech Cejrowski ma plan. Będzie sprzedawał chleb z POŚWIĘCONEGO zboża!

Wojciech Cejrowski ma plan. Będzie sprzedawał chleb z POŚWIĘCONEGO zboża!

Wojciech Cejrowski znany jest polskiej opinii publicznej dzięki swym książkom oraz programom podróżniczym. Co ciekawe, częsty gość programów informacyjnych Telewizji Polskiej skupia się także na prowadzeniu sklepu sygnowanego własnym nazwiskiem. Poza gadżetami, czy też ubraniami, można w nim kupić chleb, który Cejrowski wypieka z uprawianego przez siebie, poświęconego zboża.

Wojciech Cejrowski obecnie kojarzy się polskim widzom przede wszystkim z coczwartkowym udziałem w programie "Minęła 20", prowadzonym przez Michała Rachonia na antenie głównego kanału informacyjnego Telewizji Polskiej. Znany z kontrowersyjnych opinii podróżnik komentuje w nim poczynania polskich polityków oraz bieżące wydarzenia z kraju i ze świata, często wzbudzając ogromne, mieszane emocje.

Co Wojciech Cejrowski sprzedaje w swoim sklepie? Oferta się poszerza

Jednocześnie Cejrowski skupia się także na prowadzeniu własnego sklepu. Można kupić w nim między innymi herbatę, kawę, akcesoria do parzenia yerba mate, czy też koszule w egzotycznych wzorach, z których noszenia jest znany. Co ciekawe, do oferty dołączył także chleb, który podróżnik wypieka ze zboża uprawianego osobiście na własnym polu w regionie Kociewia. - Chcę ludziom w mieście dać zdrowe żarcie, a ludziom na wsi pokazać, że można produkować bez nawozów i dotacji, a gospodarstwo rolne będzie rentowne - opowiedział o nowym projekcie sam Cejrowski, którego chleby nazywają się "Dla zaoranych", "Kociewski", a wkrótce także... "Kolonialny". - Mówią, że po trzech latach bez płodozmianu i oprysku wejdą grzyby - a mi rośnie bez grzybów, pomimo, że nie pryskam. Dziadek nie pryskał, to i ja nie pryskam. Modlę się, proboszcza zapraszam, by mi pola poświęcił i rośnie - zareklamował swój biznes popularny podróżnik, sugerując w zaskakujący sposób, że to wiara pomaga mu rozwijać coraz bardziej intratny, popularny wśród klientów biznes.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ile kosztuje chleb od podróżnika i gwiazdora TVP? Fani zadziwieni

Jak dowiedzieli się internauci, bochenek chleba Cejrowskiego kosztuje 10 zł, co jest naprawdę wysoką kwotą, jak na podobny produkt. Gwiazdor twierdzi jednak, że jest on w pełni ekologiczny, co ma prawdopodobnie wpływ na cenę. Chociaż nie przyznano mu odpowiedniego certyfikatu, który miałby świadczyć o doskonałym, podkreślanym przez podróżnika często pochodzeniu, odpowiednia reklama bez wątpienia sprawi, że rozejdzie się on niczym przysłowiowe świeże bułeczki.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Podróż poślubna syna Martyniuka będzie BAJKOWA. Wesele to przy tym nic
  2. Gessler nalegała by TVN nie emitował tego odcinka Kuchennych Rewolucji. „Jest za ostry!”
  3. Dawny dom Meghan Markle w niczym nie przypominał pałacu! W takich warunkach dorosła
  4. Jak dobrać buty do stroju? Botki, kozaki, sneakersy, obcasy…
  5. Myśleli, że uratowali zwykłe szczeniaki. Byli wstrząśnięci, kiedy okazało się czym są
Następny artykuł