Cejrowski wyleci z TVP?! W ostatnim programie ostro go poniosło, burza w sieci

Cejrowski wyleci z TVP?! W ostatnim programie ostro go poniosło, burza w sieci Źródło: fot. YouTube

Wojciech Cejrowski jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych dziennikarzy i podróżników w naszym kraju. Jego poglądy są zdecydowane - prawicowe, konserwatywne, jest także mocno przywiązany do religii chrześcijańskiej. Sposób na życie spójny z filozofią telewizji TVP zaskarbił mu sympatię ze strony jej prezesa, Jacka Kurskiego. Teraz jednak wszystko może ulec zmianie.

Wojciech Cejrowski zasłynął przede wszystkim dzięki prowadzonej przez niego serii podróżniczej "Boso przez świat". Tak, jak wskazuje na to tytuł, podróżnik wędruje po wszystkich zakątkach globu boso, poznaje inne kultury, przede wszystkim dzikie plemiona. Poza tym Cejrowski jest bardzo dobrym biznesmenem - sprzedaje nie tylko autorskie książki, ale także herbatę, kubki i inne produkty.

To właśnie na TVP emitowany jest program Cejrowskiego. Jacek Kurski wyraźnie przyczynił się do wypromowania mężczyzny, który już od kilku lat nie znika z ust mediów. Dotychczas mógł liczyć na wsparcie kolegów ze stacji, tym razem jednak wszystko może ulec zmianie. Kontrowersyjna wypowiedź mężczyzny może przynieść mu poważne problemy.

Wojciech Cejrowski bezlitośnie uderzył w Morawieckiego!

Wojciech Cejrowski, prócz reżyserowanego programu w Telewizji Polskiej, prowadzi również audycje radiowe, ma także kanał na serwisie YouTube. Za pomocą wszystkich mediów dzieli się swoimi poglądami na sprawy polityczne i społeczne. Do tej pory był zawsze pozytywnie nastawiony do obecnego rządu, teraz jednak coś uległo zmianie. Prawo i Sprawiedliwość nie będzie zadowolone z tej wypowiedzi. Nikt się nie spodziewał, że kolejna odsłona cyklu „Radiowy Przegląd Prasy” będzie tak obfita w nowości. Cejrowski wraz z Andrzejem Rudnikiem skomentował sprawę afery taśmowej, która ostatnio znów pojawiła się w mediach. Ujawnione taśmy, na których słychać oburzające wypowiedzi Mateusza Morawieckiego, pojawiły się w internecie z mocnym hukiem. Wszyscy spodziewali się, że znany podróżnik usprawiedliwi prezesa Rady Ministrów. Ten jednak zareagował wręcz przeciwnie.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ: - Ja premiera głaskałem? Mówiąc, że on ma spodnie spuszczone do kostek, to było głaskanie? Nienawidzę socjalizmu i socjalistów. To jest szkodliwe dla człowieka, rozdawnictwo 500plusów, na podręczniki pomocy, nie cierpię tego (...) Nie cierpię państwowych przedsiębiorstw, typu KGHM, które generują korupcję wewnątrz polityki. Nienawidzę tego, chcę żeby był wolny rynek i agresywny kapitalizm, żeby nie było żadnej pomocy państwa dla nikogo. Niech Caritas pomaga, niech Cejrowski pomaga z własnych pieniędzy - usłyszeliśmy z ust gwiazdora TVP. Nikt nie spodziewał się tego typu krytyki. Internauci zastanawiają się, czy Cejrowski faktycznie zmienił poglądy i czy będzie to rzutowało na jego karierze telewizyjnej.ZOBACZ TAKŻE:
  1. 500 plus nie trafi do rodzin! Państwo jest bezradne
  2. Jakim ojcem był Zbigniew Wodecki? Tego nikt się po nim nie spodziewał
  3. Kaczyński nie pracuje, a zarabia fortunę. Opadną wam szczęki!
  4. Staruszek zrobił coś niesamowitego dla bezpańskiego psa! Film robi furorę w internecie
Następny artykuł