Wojciech Cejrowski wypowiedział się na temat pożarów
Screen/Youtube/Wojciech Cejrowski
Agata Karczewska - 29 Sierpnia 2019

Cejrowski o pożarach w Amazonii: "Są bardzo małe i naturalne"

Wojciech Cejrowski zabrał głos w sprawie, o której dyskutuje się na całym świecie. Dziennikarz przedstawił swój punkt widzenia w związku z pożarami w Amazonii. Stwierdził, że nie jest to nic szczególnego, a płonące lasy to zjawisko zupełnie naturalne.

Wojciech Cejrowski znany jest z kontrowersyjnych wypowiedzi, które wiele osób, szczególnie ci znajdujący się po lewej stronie polskiej areny politycznej, uważają za absurdalne. Dziennikarz zabrał właśnie głos w sprawie pożarów, które trawią lasy Amazonii. Według niego reakcja świata jest zdecydowanie przesadzona.

Wojciech Cejrowski wyraził swoją opinię o sytuacji Amazonii

Wojciech Cejrowski w swoim stylu postanowił wypowiedzieć się na temat płonących lasów Amazonii. Sytuacji z Ameryki Południowej, podróżnik poświęcił ostatnie wydanie swojego programu w Radiu Wnet. Podzielił się również swoimi przemyśleniami dotyczącymi reakcji ważnych ludzi na całą tragedię.

Syn Anny Woźniak-Starak umarłPodczas pogrzebu Woźniaka-Staraka leżał mały przedmiot. Powodował ogromne wzruszenieCzytaj dalej

Według Cejrowskiego świat przesadza w swoim lamencie związanym z tym wydarzeniem. Dziennikarz twierdzi, że to, co dzieje się teraz, nie jest niczym szczególnym, a pożary lasów, o których rozpisują się media, są zupełnie naturalnym zjawiskiem w przyrodzie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Barbara Kurdej-Szatan walczy z chorobąBarbara Kurdej-Szatan przegrywa z groźną chorobą? Wyznanie jej męża na str. 9 rozrywa serceCzytaj dalej

"Są bardzo małe i naturalne"

Wojciech Cejrowski sądzi, że zamieszanie związane z rzekomo ogromnymi pożarami lasów w Amazonii, w dużej mierze napędzane jest przez nieprawdziwe doniesienia mediów. Według niego sytuacja wcale nie jest tak tragiczna. Co więcej, twierdzi, że to, co obserwujemy teraz, jest znacznie mniej groźne niż wydarzenia, które miały miejsce na tych terenach wcześniej.

W swoim programie dziennikarz skrytykował postawę mediów i pokazał, że według niego wszelkie dowody na ogrom tej katastrofy są fałszywe.

- One są po pierwsze normalne, po drugie mniejsze niż w ciągu ostatnich 15 czy 20 lat. Teraz są bardzo małe. Są naturalne, tak jak w Hiszpanii, Australii czy Kalifornii - powiedział na temat pożarów celebryta.

Sądzi on, że cała atmosfera zbliżającej się katastrofy jest zwykłą zagrywką polityczną przeciwników obecnego prawicowego prezydenta Brazylii. Dziennikarz porównuje to do reakcji na działania Donalda Trumpa, który również jest mocno krytykowany w dużej części państw Europy Zachodniej.

Dzisiaj grzeje:

1. Przywieziono trumnę, w której spoczywa Piotr Woźniak-Starak. Chwilę później wszyscy usłyszeli przeszywający dźwięk, który przenikał serca. Organy zagrały ostatnie pożegnanie
2. Zaskakująca decyzja syna Beaty Szydło, poprosił o bezterminowy urlop

Celebryta wyśmiał również to, co w mediach społecznościowych wypisują sławne osoby, które na każdym kroku symbolizują swoją rozpacz związaną z płonącą Amazonią. Według Cejrowskiego nie mają one pojęcia o tym, co tak naprawdę się dzieje.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Cały TVN oddał hołd Piotrowi Woźniakowi-Starakowi. Takich pochwał nie zebrał pośmiertnie jeszcze nikt. Będziecie wzruszeni
  2. Anna Kalczyńska widziała się z Piotrem Woźniakiem-Starakiem tuż przed tragedią. Zrobił wtedy coś, co gwiazda TVN zapamięta do końca życia
  3. Myślał, że pies nie żyje i zakopał zwierzę. Nagle spod ziemi zaczęły dochodzić dziwne dźwięki
  4. Brutalnie zabił matkę. Siostra przyłapała go jednak na czymś o wiele gorszym, tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  5. Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka: Zaczęło się, przy trumnie jest przedmiot, który wyciska łzy

koraKora umierała w męczarniach. Piąte zdjęcie wywołuje dreszcze i rozrywa serceCzytaj dalej

Źródło: Youtube/Studio Dziki Zachód

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News