Wojciech Cejrowski wypowiedział się o prezydencie
Wikimedia Commons/Archeo16
Agata Karczewska - 26 Czerwca 2019

Cejrowski: Andrzej Duda to jest porządny chłopak, to w porządku, ale na księgowego na poczcie

Wojciech Cejrowski słynie z tego, że nie boi się głośno wyrażać swojego zdania. Jego wypowiedzi są przez wiele osób uznawane za bardzo kontrowersyjne. Ostatnio zabrał głos na temat prezydenta Andrzeja Dudy w związku z jego wizytą w Białym Domu.

Wojciech Cejrowski jest nie tylko znanym podróżnikiem i dziennikarzem, ale również samozwańczym komentatorem życia polityczno-społecznego w Polsce. Gwiazdor programu TVP "Boso przez świat" słynie ze swoich mocnych poglądów, które dla wielu osób mogą się wydawać kontrowersyjne. Tym razem wypowiedział się na temat polskiego prezydenta.

Wojciech Cejrowski komentuje postawę Andrzeja Dudy

Wojciech Cejrowski podczas jednego ze swoich programów zatytułowanego "Radiowy Przegląd Prasy", opisał swoje wrażenia dotyczące ostatniej dyplomatycznej wizyty Andrzeja Dudy w Stanach Zjednoczonych. Polski prezydent przyjechał do Waszyngtonu na specjalne zaproszenie Donalda Trumpa.

Paweł Adamowicz córka wspiera protestWszystkie polskie media piszą dziś o 16-letniej córce Pawła Adamowicza. Z całego kraju spływają słowa wsparciaCzytaj dalej

Dziennikarz obecnie mieszka poza Polską, ale jest żywo zainteresowany sytuacją w kraju. Jego wypowiedź na temat Andrzeja Dudy z pewnością nie spodoba się zwolennikom prezydenta.

"Duda jest porządny chłopak, to w porządku, ale na księgowego na poczcie"

Cejrowski w rozmowie z Andrzejem Rudnikiem poruszył temat wizyty polskiego prezydenta w Białym Domu. To wydarzenie było jedynie pretekstem do szerszych rozważań dotyczących cech, jakimi powinien się odznaczać człowiek pełniący najwyższą funkcję w kraju. Według dziennikarza bycie prezydentem to powołanie, które wymaga odpowiedniej charyzmy:

- To, że Duda jest porządny chłopak, to w porządku, ale na księgowego na poczcie. Żeby być prezydentem RP, to trzeba mieć dryg do większych rzeczy - tymi słowami skwitował działalność Andrzeja Dudy Wojciech Cejrowski.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

magda gessler9 zdjęcie powoduje wytrzeszcz oczu. Tak NAPRAWDĘ Gessler wygląda bez makijażu i doczepówCzytaj dalej

W oczach dziennikarza Andrzej Duda nie jest idealnym kandydatem na bycie prezydentem. Wojciech Cejrowski przyznaje, że jedyną osobą, która się do tego nadawała był - jego zdaniem - tragicznie zmarły Lech Kaczyński. Argumentując swoje zdanie przypomniał wszelkie możliwe wpadki Bronisława Komorowskiego, alkoholowe wybryki Aleksandra Kwaśniewskiego i kontrowersyjne słowa Lecha Wałęsy. Tylko Kaczyński w opinii podróżnika potrafił sprawnie obracać się polityce międzynarodowej.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Wielki sekret Roksany Węgiel wyszedł na jaw! Z wrażenia opadną wam szczęki!
  2. Henryka Krzywonos w dniu ślubu wyglądała jak milion dolarów! Ujawniono jej ślubne zdjęcie. Nie poznacie legendy Solidarności!
  3. Tuż po ogłoszeniu informacji o rozwodzie Magda Narożna z zespołu "Piękni i młodzi" trafiła do szpitala. Szokujące doniesienia mediów
  4. Znane są warunki rozwodu Kate i Williama. Po odejściu z rodziny królewskiej księżna nie miałaby lekko
  5. Wszystkie polskie media piszą dziś o 16-letniej córce Pawła Adamowicza. Z całego kraju spływają słowa wsparcia
  6. Jackowski przepowiada pogodę na lipiec. Będzie dużo gorzej niż w czerwcu, ta wizja przeraża

Elżbieta JaworowiczPikantne szczegóły z życia Jaworowicz. Wielu straciło przez to do niej sympatię, o punkcie 8 mało kto wieCzytaj dalej

Źródło: Facebook

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News