Wojciech Cejrowski pośmiewiskiem Internetu
Wikimedia Commons/Ryszard Hołubowicz
Agata Karczewska - 12 Lipca 2019

Pół Polski śmieje się z Wojciecha Cejrowskiego. Jego bzdurne słowa podbijają sieć

Wojciech Cejrowski słynie z różnego rodzaju kontrowersyjnych wypowiedzi. Zdanie, które wypowiedział ostatnio dla wielu osób wydało się wyjątkowo bzdurne. Pół Polski śmieje się z dziennikarza przez to, co powiedział. A jak wiadomo, Internet nie zapomina.

Wojciech Cejrowski znany jest z tego, że mówi to, co myśli i raczej nie boi się wygłaszać swoich poglądów, nawet jeżeli dla wielu wydadzą się one absurdalne. Niedawno jego wypowiedź wyjątkowo rozbawiła internautów. Pół Polski śmieje się ze słów napisanych przez dziennikarza. 

Wojciech Cejrowski pośmiewiskiem 

Wojciech Cejrowski jest postacią dość kontrowersyjną, która w niektórych kręgach jest mocno krytykowana. W swoim programie "Boso przez świat" emitowanym na antenie TVP, często pojawiają się wypowiedzi rasistowskie, seksistowskie i homofobiczne.

Kobieta ukrywała ciało partneraKobieta otworzyła listonoszowi drzwi, a potworny odór ściął go z nóg. Gdy przyjechali policjanci, aż pobledliCzytaj dalej

Jednak to co ostatnio powiedział dziennikarz przebiło wszystko. Wojciech Cejrowski przez te słowa stał się pośmiewiskiem połowy Polski. Według wielu odznaczył się wyjątkową ignorancją i głupotą. Internauci pospieszyli z prześmiewczymi komentarzami pod adresem podróżnika. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Elżbieta JaworowiczPikantne szczegóły z życia Jaworowicz. Wielu straciło przez to do niej sympatię, o punkcie 8 mało kto wieCzytaj dalej

Nagroda za głupotę

Całe zamieszanie związane jest z wypowiedzią Wojciecha Cejrowskiego na temat głośnej sprawy Szymonka Baranowskiego, który po zaszczepieniu na pneumokoki poważnie zachorował i niestety nie udało się uratować dziecka. Dziennikarz poruszył ten temat w swojej audycji zatytułowanej "Radiowy przegląd prasy". 

-Szczepionki, wiadomo, że zabijają. W znaczącym procencie zawierają trucizny - brzmiała wypowiedź celebryty dotycząca całej sytuacji. 

Słowa te wydały się internautom tak kuriozalne, że Wojciech Cejrowski został zgłoszony do konkursu na Biologiczną bzdurę roku, organizowanego przez bloga "To tylko teoria". Innymi nominowanymi w tej kategorii są m.in. Janusz Korwin-Mikke i Joanna Koroniewska. 

Internauci nie mieli litości dla Wojciecha Cejrowskiego. Posypała się lawina złośliwych i ironicznych komentarzy wobec w związku z tą wypowiedzią. 

- Dla tego osobnika to od razu Grand Prix poza konkursem - napisała jedna osoba. 

- Cejrowski to powinien być patronem tej nagrody. Każde zdanie zasługuje na jakieś wyróżnienie - brzmiał kolejny komentarz od ewidentnego przeciwnika działalności dziennikarza. 

Jeszcze inni pokusili się nawet o refleksję na temat całej kariery Wojciecha Cejrowskiego, która dla wielu jest jednym wielkim pasmem rozczarowań i żenujących momentów. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Szok! Znana aktorka PRZESADZIŁA z operacjami plastycznymi. Gwiazda STRASZY wyglądem i nie przypomina dawnej siebie. Fani są PRZERAŻENI
  2. Legendarna dziennikarka TVP zmarła w zupełnym zapomnieniu. Kochały ją miliony widzów, przegrała walkę z okrutną chorobą
  3. Gwałtowna zmiana pogody już w ten weekend. Do Polski wkracza wyż Xandra
  4. Lepiej przełóżcie plany na urlop. Jasnowidz Jackowski mówi, co wydarzy się już za miesiąc, to straszne
  5. Pojawiły się nowe informacje o ojcu zaginionego Dawidka. Sąsiadka rodziny ujawnia porażające fakty
  6. Niedawno oglądaliśmy go w "Familiadzie", teraz podano wieść, która ścina z nóg. Nie żyje znany muzyk

Nowotwór jelita - wczesne objawyNowotwór jelita łatwo zignorować. Objaw 6 najczęściej lekceważymy, a można stracić zdrowie a nawet życieCzytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News