Wojciech Cejrowski prosi o modlitwę
TRICOLORS East News
Irmina Jach - 6 Sierpnia 2020

Wojciech Cejrowski prosi o modlitwę za siebie. Sprawa wygląda bardzo poważnie

Wojciech Cejrowski, który słynie ze swojego głębokiego przywiązania do wiary katolickiej, prosi fanów o modlitwę w swojej intencji. Nietypowa prośba kontrowersyjnego showmana wywołała duże poruszenie w mediach społecznościowych. Sytuacja dziennikarza i podróżnika jest niezwykle poważna. Osoby, które obserwują jego profil, zalały go licznymi pytaniami.

Wojciech Cejrowski zaapelował do swoich fanów za modlitwę w jego intencji. Wszystko wskazuje na to, że kontrowersyjny dziennikarz zmaga się z poważnymi problemami natury osobistej. Jak sam zaznaczył, nigdy wcześniej nie prosił o pomoc dla samego siebie. Teraz jednak sytuacja jest na tyle poważna, że nie widzi innego wyjścia z kryzysu. Wielbiciele showmana boją się o zdrowie swojego idola. Zrobią wszystko, by mu pomóc.

Doniesienia wnuczka Leszka MilleraNiebywała relacja o wnuczce Leszka Millera. Teraz się dopiero zacznie?Czytaj dalej

Wojciech Cejrowski prosi fanów o modlitwę w swojej intencji

Nietypowy post pojawił się na profilu Wojciecha Cejrowskiego przed kilkoma godzinami. Niemal natychmiast stał się obiektem zainteresowania internautów. Fani obawiają się, że dziennikarz może mieć problemy z płucami. Jako dziecko stracił jeden z organów. Do tej pory twierdził, że dawna operacja w żaden sposób nie rzutuje na jego życiu. Czy stan prowadzącego "Boso przez świat" się pogorszył?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

jasnowidz przepowiednia wybuchPrzepowiednia jasnowidza Wojciecha Glanca właśnie się spełniła? Nie ma dobrych wiadomościCzytaj dalej

- Chyba nigdy nie prosiłem tu państwa o modlitwy wprost za mnie. Prosiłem dla innych: dla Alfie Evansa, dla tego chłopca w zeszłym roku w Nadarzynie, który miał się nie urodzić... Teraz bardzo proszę wprost w mojej intencji. Z całą mocą, jaką tylko kto ma w swoim zasięgu. Jutro w Gdańsku nadal będę zbierał dla innych, ale tu i teraz proszę za mnie - napisał Wojciech Cejrowski na swoim profilu na Facebooku.

Post został uzupełniony o rycinę przedstawiającą Maryję z Guadalupe. Fani Wojciecha Cejrowskiego przyjęli jego prośbę bardzo entuzjastycznie. W sekcji komentarzy nie brakuje dobrych życzeń i obietnic internautów, że modlitwa, którą będą tego dnia odmawiali, zostanie poświęcona kontrowersyjnemu showmanowi. Niektórzy planują nawet specjalne wydarzenia dedykowane podróżnikowi. Reakcja internautów jest bardzo poważna.

- A może umówmy się wszyscy jednego dnia, o jednej godzinie na zamówienie całego różańca za Pana Cejrowskiego? To będzie wielką, potężna siła wspólnej modlitwy! Z pewnością dobry Bóg pomoże na te wspólne wołanie - zaproponowała jedna z fanek.

Dzisiaj grzeje:

1. Przykre informacje o Franciszku Pieczce. Trudno powstrzymać żal, przygnębiające słowa aktora
2. Dziwne zdjęcie Moniki Jaruzelskiej w sieci. Fani z początku nie wiedzieli o co chodzi
3. Dramatyczne wydarzenia w TVP na żywo. Są ranni, podczas transmisji doszło do tragedii

- Moc zbiorowej modlitwy jest nieoceniona wręcz, módlmy się wszyscy! Tym bardziej, że Pan Cejrowski bardzo często zachęcał ludzi do modlitwy. Dobry przykład to zdjęcia za Ojcze nasz albo za Zdrowaś Maryjo - dodał kolejny internauta.

Wielbiciele Wojciecha Cejrowskiego mają nadzieję, że nie powtórzy się kryzysowa sytuacja sprzed kilku miesięcy, kiedy to dziennikarz przez wiele tygodni nie opuszczał swojego domu i nie kontaktował się z osobami zewnętrznymi. Na szczęście, obietnica rychłego pojawienia się w Gdańsku nie zwiastuje podobnych problemów.

Najlepsze newsy:

  1. Ważna wiadomość dla urodzonych przed 1970 rokiem. To już pewne
  2. Ministerstwo ogłosiło zmiany w trybie pilnym. Wprowadzony zostanie nowy obowiązek dla wszystkich Polaków, bez wyjątku
  3. Już w poniedziałek zostanie podjęta decyzja. Niepokojące doniesienia dla wszystkich mających w planach podróże
  4. Przygnębiające odkrycie TVN. Uwielbiana gwiazda żyje w tragicznych warunkach z 70 psami, szczury chodzą wszędzie
  5. Monika Kurska przeszła ciężkie chwile. O wielu kwestiach wolałaby nie wspominać i zapomnieć

Syn Majki Jeżowskiej przygotowuje się do ważnego wydarzeniaPrzełomowe informacje o synu Majki Jeżowskiej. Jest komentarz piosenkarkiCzytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News