amaro
Fot. YouTube/Superstacja
Mikołaj Pilecki - 20 Grudnia 2018

Wielu się za to wścieknie! Wojciech Amaro będzie karmił w Sejmie

Wojciech Amaro największy polski restaurator, postanowił wnieść swoje usługi na wyższy poziom. Jego słynna na całym świecie restauracja zostanie przeniesiona do bezpośredniego sąsiedztwa Sejm i Senatu. Czy politycy skuszą się na oferowane przez niego wykwintne dania?

Wojciech Amaro od wielu lat pracuje na swoją markę. Autor książek, szef kuchni i właściciel jedynej w Polsce restauracji nagrodzonej gwiazdką Michellin zasłynął nie tylko za sprawą wiedzy o kuchni i prowadzenia uznanego przedsiębiorstwa. Restaurator już pięć lat temu pojawił się w telewizji, gdzie kieruje jury hitowego programu telewizji Polsat "Top Chef". Między 2014 a 2016 rokiem prowadził także polską wersję "Hell's Kitchen", gdzie wcielał się w Gordona Ramseya, cieszącego się ogromną sławą szkockiego szefa kuchni. Teraz gwiazdor postanowił zaszokować po raz kolejny. W rozmowie z mediami poinformował, że jego Atelier Amaro zostanie przeniesione do nowej lokalizacji. Prawdopodobnie będzie karmił polityków z pobliskiego kompleksu Sejmu RP.

Wojciech Amaro przenosi restaurację

Atelier Amaro została założona w 2011 roku i mieści się przy warszawskiej ulicy Agrykola w pobliżu Zamku Ujazdowskiego. Restauracja jest pierwszą w Polsce, która otrzymała gwiazdkę Michellin, prestiżowe odznaczenie respektowane na całym świecie i przyznawane najlepszym z najlepszych jadłodajni. Kulinarne przedsiębiorstwo Amaro uzyskało ją w 2013 roku i przez następne trzy lata pozostawało przy niej. Niedawno najsłynniejszy polski szef kuchni postanowił przenieść swoją restaurację w lepsze miejsce.DALSZA CZĘŚĆ TEKST POD GALERIĄ
GłówneKrzysztof Jackowski i inni nie mogli już dłużej milczeć. To wydarzy się w 2019 roku, straszne wizjeCzytaj dalej
Amaro wybrał Plac Trzech Krzyży i świeżo odnowiony kompleks Ethos. Budynek znajduje się w bliskim sąsiedztwie Sejmu, Senatu i Kancelarii Prezydenta RP. - Nasi goście przywiązują ogromną uwagę do doświadczenia, jakim jest wizyta w Atelier Amaro, dlatego zależało nam na wzniesieniu go na całkowicie nowy poziom. Wybraliśmy Ethosa oraz sam Plac Trzech Krzyży ze względu na efektowne połączenie prestiżowej lokalizacji z intymną i kameralną atmosferą, jaką jednocześnie zapewnia ta nowa lokalizacja - zdradził restaurator.

Nie wszystkim spodoba się nowa lokalizacja

Nowa siedziba Atelier Amaro jest szansą na rozwój, lepszą rozpoznawalność i wzmożony ruch. Bliskość budynków rządowych powoduje również, że posłowie i posłanki, którzy tak lubią szastać pieniędzmi, skuszą się na wizytę w przerwie obiadowej. W obliczu spalenia ich ulubionych ekskluzywnych restauracji Amber Room i Sowa i Przyjaciele w toku afery podsłuchowej być może skuszą się na ofertę Wojciecha Amaro. Czy karmienie polityków wyjdzie restauratorowi na dobre, zobaczymy. - Wojtek masz przechlapane albo zlikwiduj wszystkie przewody, bo ci zrobią kipisz, szukając pluskiew - pisze przejęty losem gwiazdora internauta.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Magda Gessler okłamała miliony Polaków?! Fani przecierają oczy ze zdumienia
  2. Kuchenne Rewolucje rozczarowały swoich fanów. To koniec tego biznesu
  3. Nie żyje uwielbiana polityk. Wiemy kto zastąpi ją w Sejmie, wielkie kontrowersje
  4. Gdzie mieszka Anna Lewandowska? Wiele osób naprawdę mocno się dziwi
  5. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
ZAMIANA
Maciej StuhrNa celowniku PiS: Gwiazdy, które naraziły się władzy [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
źródło: innpoland.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News