Wzruszeniom nie było końca. Gwiazda "Kuby Wojewódzkiego" Wodzianka w końcu spotkała się z synkiem

Wzruszeniom nie było końca. Gwiazda "Kuby Wojewódzkiego" Wodzianka w końcu spotkała się z synkiem Źródło: instagram/the_real_watergirl

Wodzianka znana z show Kuby Wojewódzkiego miała ostatnio poważne problemy rodzinne. Mimo wielu perturbacji, w końcu udało się jej spotkać z własnym dzieckiem. Kosztowało ją to wiele bólu, lecz wzruszeniom nie było końca.

Wodzianka w talk-show TVN-u "Kuba Wojewódzki" pełni bardzo specyficzną funkcję. Kiedy któremuś z gości prowadzącego zachce się pić, na życzenie Kuby, roznegliżowana modelka przynosi gościom programu wodę. Dominika Zasiewska, spełniająca właśnie takie zadanie, stała się rozpoznawalna, dzięki czemu udało jej się liznąć świata celebrytów i zrobiło się o niej wyjątkowo głośno w mediach. Od jakiegoś czasu pisze się bardzo wiele również o jej problemach rodzinnych - jak informowała na Instagramie, jej partner wyjechał i zabrał jej syna, nie pozwalając się z nim kontaktować. Teraz jednak wygląda na to, że w końcu udało się rozwiązać ten palący problem, a chwila spotkania była niesamowicie wzruszająca. 

Wodzianka miała problemy z partnerem. Bił ją i poniżał, a na koniec uciekł z jej synem

Zasiewska miała poważne kłopoty ze swoim życiowym partnerem. Jak sama przyznała - mężczyzna, który był uzależniony od substancji psychoaktywnych, znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie. Na dowód zamieściła niegdyś zdjęcie na Instagramie z krwawiącym nosem. Miała nadzieję, że kiedyś jej syn - Gucio, natrafi na to i dowie się, jak wielką krzywdę jego mamie wyrządził ojciec.

Po jakimś czasie Wodzianka poinformowała, że jej oprawca uciekł razem z Guciem i zabronił jej kontaktu z synem. Teraz okazuje się, że po długich negocjacjach i wielu ekscesach, udało się jej w końcu wypracować kompromis. 

Wodzianka spotkała się z synem, pochwaliła się tym na Instagramie

W końcu udało się zaaranżować spotkanie Dominiki Zasiewskiej ze swoim dzieckiem. Ważnym argumentem okazały się piąte urodziny Gucia. Wodzianka tym wielkim wydarzeniem podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie, gdzie zamieściła wspólne zdjęcie z ukochanym maluchem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Za 5 tygodni mój syn kończy 5 lat. Ja dziś 31. Chciałabym, żeby w moim życiu było tak jak na tych zdjęciach. Flauta, słońce i on. Nawet jak zachodzi słońce, to żeby spokój pozostał. I Guciowa rączka w mamowej rączce - napisała na swoim profilu.

To jednak nie była jedyna fotografia z pamiętnego spotkania, którym celebrytka podzieliła się z fanami. Zamieściła również drugie zdjęcie, gdzie pokazała wszystkim swojego syna w pełnej krasie. W opisie przyznała, że dzięki rozłące, uświadomiła sobie, jak ważne jest dla niej dziecko. Wzruszeniom nie było końca, a chwila ta może być ich pierwszym krokiem do normalnego życia rodzinnego. 

- Rok temu powiedziałabym, że to połowa mojego wszystkiego. Dzisiaj wiem, że Gustaw to nie połowa, a 300% mojego wszystkiego - napisała w opisie fotografii.

Źródło: Instagram/the_real_watergirl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lubiana aktorka ''M jak miłość'' długo walczyła z PRZERAŻAJĄCĄ chorobą. Ukrywała ją przed wszystkimi
  2. Cała prawda o ojcu Jolanty Kwaśniewskiej! Nie uwierzycie, co przeżyła Pierwsza Dama w dzieciństwie
  3. Lekarze otworzyli jej czaszkę, by wyciąć nowotwór. Kiedy zobaczyli, co naprawdę było w środku, pobledli
  4. Okrucieństwo mordercy jest nie do opisania. Nie żyje młoda mama, zadźgana miesiąc po porodzie, dramat na Śląsku
  5. Ciężko zahamować potok łez. Mama dała się upokarzać ludziom, żeby wykarmić dzieci
  6. Żona znalazła tajemny zeszyt męża. Gdy zobaczyła, co w nim zapisywał, była zdruzgotana: "Jestem zniesmaczona, rozczarowana i zwyczajnie mi przykro"

Źródło: Instagram

Następny artykuł