Ponad pół roku temu odszedł od nas wieli muzyk Zbigniew Wodecki. Jego córki zdecydowały się opowiedzieć o swoich relacjach z ojcem. Ich słowa są wstrząsającą relacją, życia z gwiazdorem. 

Zbigniew Wodecki zmarł dokładnie 22 maja 2017 roku w Warszawie. Swoje życie wypełnił sukcesami muzycznymi i sławą, często zastępując nimi dobre relacje z dziećmi, których doczekał się aż trójki. Katarzyna Wodecka-Stubbs postanowiła, podzielić się z dziennikarzami swoimi wspomnieniami z życia z legendą, które nie było wcale łatwe.

– Mierzył nas swoją miarą, a żadne z nas nie było tak utalentowane jak on. […] Chodzenie z nim po mieście nie było przyjemne. Czuliśmy się jak kaczuszki, które idą za przywódcą stada, kaczorem, który rozdawał autografy. Nie wiadomo było, czy nas nie zgubi na tym spacerze – opowiada Wodecka-Stubbs.

ZOBACZ TAKŻE:  Katastrofa lotnicza! Samolot rozbił się w górach, 66 osób na pokładzie

Stosunek do dzieci

Wodecki potrafił być wybuchowy i wprawiać swoje dzieci w strach. Dopiero gdy dzieci dorosły, muzyk naprawił swoje relacje z nimi. Swoje wspomnienia przywołała także druga z córek wokalisty, Joanna.

Intuicyjnie schodziliśmy mu wtedy z drogi. Ja się chowałam i uciekałam – wyznała.

Pierwsze używki

Artysta wiedział, że musi zrekompensować swojemu potomstwu czas, gdy był nieobecny, bądź pojawiał się rzadko. Córka Katarzyna próbowała z nim pierwszych papierosów. W późniejszym czasie razem gotowali i organizowali rodzinne spotkania.

– To z nim spróbowałam pierwszych papierosów – wyjawiła Katarzyna. – Tak jak kiedyś czekaliśmy w piżamach na jego powrót, tak teraz stawialiśmy się ze swoimi rodzinami na kolację w domu rodziców, restauracji albo w moim mieszkaniu na wspólne gotowanie […] Tata musiał zaznaczyć swoją obecność w naszym życiu i miał na to różne sposoby. Od codziennych telefonów, po urządzanie nam mieszkań. Do mnie przywoził niektóre trofea, jak statuetki Fryderyków, złota płytę, wieszał swoje zdjęcia – dodaje Wodecka-Stubbs.

źródło: Newsweek Polska

Jak chcesz komentować artykuły na PIKIO.PL?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Czyją córką jest Małgorzata Rozenek? Zdziwisz się! Zaskakujące powiązania rodzinne znanych ludzi

Plaże to miejsce relaksu ale i przerażających, seksualnych zbrodni. Oto najgorsze z nich