Smutne wspomnienie w Dzień Dobry TVN. Najwybitniejszy polski gwiazdor już nie wróci

Smutne wspomnienie w Dzień Dobry TVN. Najwybitniejszy polski gwiazdor już nie wróci

Dzień Dobry TVN z założenia jest programem śniadaniowym, który ma widzów pozytywnie nastroić do rozpoczynającego się dnia. Tym razem dzień rozpoczęto w TVN-ie wyjątkowo nostalgicznie. Od żałobnego wspomnienia zmarłego przed rokiem Zbigniewa Wodeckiego. Słowa o wielkim gwiazdorze słyszała cała Polska.

Zbigniew Wodecki był wielkim artystą, który zmarł nagle po zabiegu na serce. Wiele osób do teraz nie może się pogodzić z jego śmiercią. Niedługo minie rok, odkąd nie ma z nami mistrza, a wspomnienia wciąż są bolesne. Tym bardziej potrzeba wielkiej delikatności we wszystkich rozmowach na jego temat, aby przesadnie nie zasmucić fanów. W Dzień Dobry TVN podjęto się tego zadania. Prowadzący wraz z gośćmi rozmawiali o Mistrzu, wspominając go niezwykle ciepło.

Dzień Dobry TVN o Wodeckim

Rozmowa była uzasadniona tym bardziej, że właśnie odbyć się koncert poświęcony pamięci Wodeckiego. Na kanapę programu zaproszeni zostali Sławek Uniatowski i Gaba Kulka, aby opowiedzieli o swoich spotkaniach ze zmarłym muzykiem, o tym, jaki pozostał w ich wspomnieniach. - Zdarzyły się takie sytuacje, gdzie nasze ścieżki krzyżowały się bardziej w garderobie niż na scenie (...) - opowiadała z uśmiechem nostalgii Gaba Kulka. - Ja zawsze odbierałam go jako niezwykle ciepłą osobę, która zmierza do tego, żeby z Tobą rozmawiać, pomimo, że w oczywisty sposób różnimy się stażem, osiągnięciami i wiekiem. Zawsze chciał rozmawiać z Tobą na tym samym poziomie i miał niesamowitą łatwość zjednywania sobie ludzi - mówiła dalej piosenkarka. - On dużo śpiewał, przez to, że tak bardzo kochał muzykę i kochał dźwięki (...) On to strasznie kochał i żył tą muzyką. I miał świetną pamięć, znał wszystkie kwiaciarki w Krakowie - wspominał z kolej Sławek Uniatowski. Tęsknota jest wciąż żywa, ale jak widać, można ją przekuć w coś pozytywnego. - Dobrze, że był. Bo bez niego polska muzyka i życie towarzyskie również byłoby bardzo bardzo ubogie. (...) Pozdrawiamy wszystkich jego fanów - podsumował prowadzący program, Marcin Prokop. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. To koniec imperium Rydzyka? Chcą je zlikwidować
  2. Wizja Jackowskiego wstrząsnęła Polską! ZABIJĄ Kaczyńskiego
  3. Tajemnicza paczka dla Kaczyńskiego! Fakt ujawnił jej zawartość
  4. Pilne spotkanie Morawieckiego z prezesem W NOCY! Premier ma dość
  5. Dziewczyna Macierewicza przerywa milczenie. Ujawnia jego sekrety
Źródło: dziendobry.tvn.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News