Przez cały tydzień piła tylko wodę. Niewiarygodne, co stało się w ostatnim dniu

Przez cały tydzień piła tylko wodę. Niewiarygodne, co stało się w ostatnim dniu Źródło: Facebook ileana.paulesbronet

Młoda kobieta postanowiła sprawdzić, jak woda wpływa na samopoczucie. W ramach eksperymentu na tydzień zrezygnowała ze wszelkich innych napojów. Po upływie 7 dni podzieliła się w mediach efektami. Skutki okazały się niesamowite. Opublikowana przez portal Webniusy historia dziewczyny może wiele nauczyć innych.

Chociaż nie od dziś wiadomo, jak istotna w naszym życiu jest woda, wielu z nas zapomina o regularnym nawadnianiu. Często gasimy pragnienie niezdrowymi napojami, które zawierają cukier i nawet jeśli dają orzeźwienie, to jednak przyczyniają się do dalszego odwadniania naszych organizmów i sprzyjają rozwojowi takich chorób jak otyłość.

W mediach społecznościowych coraz więcej osób zwraca uwagę na to, że woda powinna być częścią naszej codzienności. Mówią o tym nie tylko gwiazdy, które uważają, że to nawadnianiu zawdzięczają swoją wyjątkową urodę, ale także lekarze i trenerzy. Według zaleceń powinniśmy wypijać około 2-2,5 litra wody dziennie. Osoby, które uprawiają aktywności fizyczne mogą potrzebować jej więcej.

Woda zmieniła jej samopoczucie

Ta młoda kobieta postanowiła sprawdzić, czy woda rzeczywiście ma tak zdrowotne działanie. W ramach eksperymentu zrezygnowała ze wszelkich napojów i przez tydzień piła tylko wodę. Każdego dnia opisywała swoje samopoczucie, by na koniec dokładnie opowiedzieć o zmianach, jakie w niej zaszły. Z jej relacji można wywnioskować, że zmiany okazały się znaczne.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Woda jest bardzo istotna w funkcjonowaniu naszego organizmu. Jej regularne picie wspomaga pracę jelit oraz nerek, pobudza mięśnie i nawilża skórę. Ileana Paules-Bronet przez tydzień nie wypiła żadnego innego płynu. Specjalnie na potrzeby eksperymentu kupiła litrową butelkę, dzięki czemu mogła z łatwością kontrolować ilość spożywanej dziennie wody.

Dzisiaj grzeje: 1. Specjalny komunikat rządu. Zniesiony zostanie bardzo uciążliwy zakaz, wielu Polaków czekało

2. Młoda mama nudziła się na kwarantannie. Zrobiła córce rzecz, przez którą internauci zmieszali ją z błotem

Okazało się, że pita przez tydzień woda dostarczyła Ileana Paules-Bronet znacznie więcej energii. Dziewczyna przyznała, że po eksperymencie czuła się lekko i rześko. Chociaż początkowo trudno było jej zrezygnować z kawy oraz orzeźwiających napojów zawierających cukier, było warto. To jedynie potwierdza porady, jakie możemy usłyszeć od lekarzy oraz trenerów. Wcześniej opisaliśmy też historię kobiety, która spróbowała przetrwać rok bez wody.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jak wyglądała ciąża w Auschwitz? Wstrząsające relacje z obozu koncentracyjnego
  2. Potwierdził się najczarniejszy scenariusz. Uwielbiany były sportowiec zginął podczas zamieszek
  3. Wiśniewski pochwalił się zdjęciem długowłosej piękności. Już jej nie ukrywa
  4. Niepokojące wieści, możesz mieć problem z wypłatą gotówki. Chodzi o konkretne bankomaty
  5. Pracownicy TVP nie mogli dłużej milczeć. Wyszło na jaw jaka naprawdę jest Elżbieta Jaworowicz
  6. Smutek właścicieli restauracji. Ich biznesy upadły po wizycie Magdy Gessler

Źródło: Webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News