Media dotarły do bolesnych ustaleń. Prawdziwa przyczyna śmierci wnuka Olbrychskiego jest porażająca

Media dotarły do bolesnych ustaleń. Prawdziwa przyczyna śmierci wnuka Olbrychskiego jest porażająca Źródło: Flickr

Po tym, jak tragicznie zginął wnuk Daniela Olbrychskiego, trwa wiele spekulacji na temat okoliczności tego dramatycznego wydarzenia. Media dotarły do kolejnych, bardzo smutnych ustaleń dotyczących śmierci 28-letniego Jakuba. Policja wciąż prowadzi śledztwo, jednak dziennikarze serwisu "Super Express" poznali prawdopodobne przyczyny zgonu.

O śmierci 28-letniego Jakuba poinformował drugi wnuk Daniela Olbrychskiego, Antoni. Mężczyzna potwierdził wiadomość o śmierci swojego brata 15 marca, publikując post w mediach społecznościowych. Podkreślił, że Jakub od lat zmagał się z depresją i schizofrenią, które ostatnimi czasy się pogłębiły. Wnuk sławnego, polskiego aktora wyszedł z domu i już nigdy do niego nie wrócił. Teraz "Super Express" podał smutne doniesienia na temat rodzinnej tragedii. Dziennikarze mieli poznać prawdopodobne przyczyny śmierci.

Wnuk Daniela Olbrychskiego został znaleziony martwy 15 marca. Ciało 28-letniego Jakuba odnalazł w lesie w miejscowości Celestynów przypadkowy przechodzień. Rodzina zidentyfikowała zwłoki swojego bliskiego. Do tej pory w mediach pojawiło się wiele dramatycznych informacji dotyczących śmierci wnuka polskiego aktora. Jego brat, Antoni przyznał, że Jakub od lat zmagał się z zaburzeniami psychicznymi. Mężczyzna miał też w dniu zaginięcia nagle wyjść z domu bez dokumentów i w samej koszuli. Teraz dziennikarze serwisu "Super Express" podają prawdopodobne przyczyny zgonu.

Wnuk Daniela Olbrychskiego zmarł w wieku 28 lat

Nie wiadomo było, czy wnuk Daniela Olbrychskiego nie zginął w wyniku udziału udział trzecich. Jednak ze względu na brak śladów na jego ciele, prokuratura miała wykluczyć podejrzenia. 28-letni Jakub miał wyjść z domu bez dokumentów, jedynie w koszuli i już nie wrócić. Jego ciało zostało znalezione przez przypadkowego przechodnia w lesie w miejscowości Celestynów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wnuk Daniela Olbrychskiego od dłuższego czasu zmagał się z zaburzeniami psychicznymi. Mężczyzna prawdopodobnie miał depresję oraz schizofrenię. Według jego brata, Antoniego, Jakub przechodził trudny okres, rezygnował z terapii oraz odstawiał leki, co jedynie pogłębiało chorobę. Jego śmierć bardzo przeżył polski aktor, który utrzymywał z wnukiem bliskie kontakty.

Dzisiaj grzeje: 1. Prezydent wydał ważne oświadczenie ws. pensji Polaków. Szykuje się ogromna zmiana na czas epidemii

2. Biedronka i Lidl dadzą premię pracującym podczas kwarantanny. Kwota wprawia w osłupienie, ryzykowalibyście?

Według informacji podanych przez dziennikarzy serwisu "Super Express", wnuk Daniela Olbrychskiego najprawdopodobniej zginął z powodu wychłodzenia organizmu lub przedawkowania leków. Jakub w dniu śmierci miał 28 lat. Obecnie cała rodzina Olbrychskich zbliżyła się do siebie, chociaż w przeszłości pojawiały się w niej konflikty. Te głównie dotyczyły Daniela Olbrychskiego i jego syna, Rafała.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Grupa krwi może zwiększać podatność na koronawirusa. Ciekawe spostrzeżenie chińskich badaczy
  2. Nie żyje były reprezentant Polski. Był prawdziwą legendą Ekstraklasy, oficjalny komunikat klubu
  3. Wystarczy woda, mąka i jeden sekretny składnik. Dawno zapomniany przepis podbija polskie domy
  4. Zapadła decyzja ws. pieniędzy Polaków. Wszystko zacznie się od jutra
  5. RMF: Rząd chce przywrócić handel w niedziele. Niespodziewana wiadomość z ostatniej chwili
  6. WHO dobitnie odpowiedziała wszystkim, którzy z obawy przed koronawirusem jedzą czosnek

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News