Wnuk Daniela Olbrychskiego borykał się z problemami
pixabay Arcaion
Agata Jaroszewska - 16 Marca 2020

Po śmierci wnuka Daniela Olbrychskiego jego brat umieścił w sieci niepokojący wpis. Ujawniał przykre fakty

Wnuk Daniela Olbrychskiego zmarł. To bardzo trudny czas dla całej rodziny. Brat zmarłego udostępnił w sieci wpis, który rzuca nowe światło na całą sytuację, nie jest on jednak zbyt optymistyczny.

Wnuk Daniela Olbrychskiego zmarł w wieku 28 lat. Był dzieckiem syna aktora z pierwszego małżeństwa. Jego młodszy brat za pośrednictwem Facebooka podał kilka nowych faktów o stanie zdrowia zmarłego.

Szumowski wyznał druzgoczącą prawdę o ozdrowieńcach. Jest inaczej niż wszyscy myśleliSzumowski wyznał druzgoczącą prawdę o ozdrowieńcach. Jest inaczej niż wszyscy myśleliCzytaj dalej

Znajomi dowiedzieli się z facebooka

28-letni wnuk Daniela Olbrychskiego zmarł w nieznanych okolicznościach, a informację o tym przekazał jego brat, Antoni, wykorzystując formę wpisu na Facebooku. Jak podaje portal Fakt24, chciał uniknąć wielu pytań od znajomych, którzy zasypaliby jego skrzynkę, więc podjął decyzję o takim rozwiązaniu. Zmarły wnuk, Jakub był starszym synem Rafała Olbrychskiego.

- Mój brat, Kuba, nie żyje. Piszę tutaj, ponieważ mieliśmy dużo wspólnych znajomych, a wolałbym uniknąć w najbliższym czasie dziesiątek pojedynczych pytań - przytacza jego słowa Fakt.

DALSZA CZĘŚĆ TESKTU POD GALERIĄ

DezynfekcjaKoronawirusem można zarazić także przez dotyk telefonu, pilota czy klawiatury. Wystarczy je zdezynfekować w prosty sposóbCzytaj dalej

Wnuk znanego aktora borykał się z wieloma problemami

Wnuk Daniela Olbrychskiego nie miał prostego życia ze względu na swój stan zdrowia. Antoni we wpisie miał ujawnić, że brat chorował na schizofrenię i nie chciał się poddać leczeniu. Nie korzystał z przepisanych leków lub zażywał je bardzo krótko i posiadał liczne nałogi, którym podporządkowywał życie, nie myśląc o regularnym uczęszczaniu na terapię. Nawet pomimo pobytu w szpitalach między innymi na Sobieskiego czy w Tworkach miewał stan psychozy. Brat we wpisie dodał, że Jakub cierpiał także na inne schorzenia między innymi na depresję.

Dzisiaj grzeje:

1. Rośnie smutny bilans koronawirusa. Ministerstwo Zdrowia właśnie przekazało komunikat, liczby zdumiewają

2. Ujawniono do kiedy ma trwać epidemia. Rządowy raport zdradza niepokojące szczegóły

Męczył się na tym świecie

Jakub nie miał łatwego charakteru i wnuk Daniela Olbrychskiego otwarcie przyznawał, że rodzina go nie upilnuje i i tak zrobi, co będzie chciał. Niesienie mu pomocy było trudnym zdaniem, jednak nikt z niego nie rezygnował, a Antoni potwierdza, że wcześniej wiele razy odratowywano go z krytycznych sytuacji. Tym razem jednak się nie udało i wnuk aktora zmarł.

28-latek po prostu wyszedł z domu bez niczego i według relacji brata nie wiadomo, czy zabił go mróz, wycieńczenie czy wmieszane to były osoby trzecie. Jednocześnie zrozpaczony Antoni przyznał, że pomoc bratu stała się jednym z jego życiowych celów, a teraz musi pogodzić się, że tego celu mu zabraknie.

Informacje podane zostały co prawda na facebookowym profilu brata zmarłego i opublikowała je matka, jednak post nie jest już dostępny, a całą sytuację opisał "Fakt".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kobieta wyleczona z koronawirusa zdradza, co zrobiła, żeby wyzdrowieć. Nie była nawet hospitalizowana
  2. Znienawidzony prezes klubu może zostać bohaterem. Jest coraz bliżej ocalenia świata przed epidemią
  3. Burza pod zdjęciem Dagmary z Królowych życia w maseczce. Odpowiedziała zdumiewającymi słowami, smutne
  4. TVN oficjalnie przekazał ważną decyzję. Kolejne obiekty zamknięte, Polacy już nie skorzystają z wielu udogodnień
  5. Każdy senior powinien zrobić jedną, kluczową rzecz w walce z koronawirusem. Chodzi o emeryturę
  6. Zgony i nowe zakażenia koronawirusem w Polsce wywindowały ceny mięsa. W poniedziałek w sklepach może być drożyzna

Gotowanie poradnikWirus przenosi się na żywności? Wiadomo, jak się ustrzec, opublikowano poradnikCzytaj dalej

Źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News