Wnuk zmarłego sklepikarza zaapelował o pomoc
Pixabay.com arembowski
Monika Majko - 13 Stycznia 2021

Tragedia w podwarszawskim mieście, w nieludzki sposób zmarł sklepikarz. Wnuk wyznaczył ogromną nagrodę za trop sprawcy

Wnuk 67-letniego mężczyzny, który został zaatakowany w swoim sklepie w Ząbkach i brutalnie pobity, wyznaczył ogromną nagrodę na pomoc w ujęciu sprawcy. Starszy sklepikarz zmarł w szpitalu wskutek odniesionych obrażeń podczas napadu.

Wnuk sklepikarza zaapelował o pomoc w odnalezieniu sprawców napaści. 67-latek zmarł w szpitalu wskutek odniesionych obrażeń. Za wskazanie sprawców wyznaczono wysoką nagrodę finansową. Każde informacje są na wagę złota.

Wnuk sklepikarza wyznaczył nagrodę za pomoc w schwytaniu sprawców brutalnego napadu

W niedzielny wieczór, około godziny 18:30, komisariat policji w Ząbkach w powiecie wołomińskim otrzymał zgłoszenie o napadzie przy ulicy Powstańców. Właściciel warzywniaka został zaatakowany we własnym sklepie. Na miejsce natychmiast skierowano służby.

- Po przyjeździe, w środku pawilonu, funkcjonariusze znaleźli leżącego starszego mężczyznę z obrażeniami głowy. Natychmiast wezwano karetkę. Na miejscu prowadzone są czynności. Szukamy sprawcy lub sprawców i ustalamy przyczyny tego zdarzenia - przekazał w rozmowie z „Faktem” asp. szt. Tomasz Sitek, oficer prasowy z wołomińskiej komendy.

Brutalnie pobity 67-latek został przetransportowany do szpitala. Niestety, jeszcze tego samego dnia około godziny 23:00 rodzina pana Stanisława przekazała smutne informacje. Senior zmarł w wyniku odniesionych w czasie napaści obrażeń.

W nocy Przemysław Czarnek przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje zasłużony PolakW nocy Przemysław Czarnek przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje zasłużony PolakCzytaj dalej

- Niestety z powodu poniesionych obrażeń mój dziadek o godzinie 22:56 zmarł. Został zmasakrowany. Ludzi, którzy może wracali z kościoła lub ktoś, kto przechodził, proszę o kontakt, może coś widzieli. Każdy, kto znał mojego dziadka, wie, że to złoty człowiek, nikomu nie zawinił. Proszę o pomoc, każda informacja będzie ważna. To już nie pobicie, a zabójstwo dobrego człowieka - zaapelował wnuk seniora.

Prawdopodobnie sprawcą napadu była jedna osoba, jednak policjanci nie wykluczają udziału w zdarzeniu również większej liczby osób. Służby nie zdołały jednak ująć sprawców napadu. Wnuk 67-latka wyznaczył wysoką nagrodę finansową dla osoby, która pomoże w zatrzymaniu przestępców.

- Jeśli ktoś ma jakieś informacje na temat napadu na mojego dziadka, płacę 20 000 zł od ręki. Człowiek, który pomagał ludziom, nie zasłużył na to - wyznał wnuk 67-latka.

Brutalny napad na warzywniak wstrząsnął lokalną społecznością, wśród której pan Stanisław cieszył się opinią życzliwego i spokojnego człowieka. Wnuk 67-latka zapowiedział, że nie spocznie w poszukiwaniach sprawcy brutalnego napadu na swojego dziadka, choćby miał oddać wszystkie swoje oszczędności.

- Ciemno ubrany, granatowa kurtka, wzrost 180/190, w wieku około 35 lat. Na pewno z Ząbek. Ząbki są małe, wieści szybko się rozchodzą. Proszę o pomoc, na pewno się odwdzięczę - przekazał mężczyzna.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News