Wnuczka Stalina przebrana za postać z komiksu. Wytatuowana kobieta ma ogoloną głowę i lubi pluszaki

Wnuczka Stalina przebrana za postać z komiksu. Wytatuowana kobieta ma ogoloną głowę i lubi pluszaki Źródło: źródło/twitter.com

W rosyjskich mediach głośno zrobiło się o wnuczce Józefa Stalina. Wszystko za sprawą opublikowanych przez nią w internecie zdjęć. Na zamieszczonych fotografiach kobieta pozuje w kontrowersyjnym przebraniu.

Wnuczka byłego dyktatora ZSRR, mieszka obecnie w Stanach Zjednoczonych. Kobieta posługuje się zmienionym imieniem i nazwiskiem. O Chrese Evans zrobiło się głośno w rosyjskich mediach, po tym jak kobieta zamieściła na Facebooku swoje zdjęcia.

Wytatuowana 43-latka z Portland pozuje na nich w skandalizującym stroju. Składają się na niego podarte rajstopy, plastikowe kajdanki, pluszowy miś i znacznie ogolona głowa. Według Evans, chciała w ten sposób upodobnić się do postaci z komiksu Tank Girl.

Matka Chrese, Swietłana Alliłujewa, wyjechała z ZSRR w latach 60. Ojcem Chrese, która za młodu nazywała się Olga Peters, jest Amerykanin, William Peters. 43-latka w jednym z wywiadów wyznała, że to jej mama opowiedziała jej o zbrodniach dziadka. Od tamtego czasu ma mieć do niego negatywny stosunek.

"Dla mnie Stalin był jedną z trzech osób na zdjęciu tych, którzy wygrali drugą wojnę światową: Churchill, Roosevelt i on. Pewnego razu mama poprosiła mnie, żebym usiadła i uważnie jej wysłuchała. Od niej dowiedziałam się o jego zbrodniach" - powiedziała Evans o swoim dziadku.

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:

źródło: tvn24.pl pt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News