Coraz większą popularność medialną zdobywa wnuczka Millera. Monika Miller pochwaliła się przed internautami na swoim profilu na Instagramie metamorfozą, której poddała się przed świętami.

Fani są podzieleni jak nigdy i rozpoczęli żywą dyskusję na temat zmian w wyglądzie wnuczki polityka. Monika pochwaliła się, że poddała się koloryzacji, zagęszczeniu i przedłużaniu włosów. Większość internautów pochwaliła jej metamorfozę i pozytywnie odniosła się do jej nowej fryzury. Jednak znalazło się też bardzo dużo osób, które negatywnie skomentowały jej przemianę.

ZOBACZ TAKŻE: Nie powstrzymali NAMIĘTNOŚCI nawet na imprezie. Wnuczka Millera i jej chłopak…

Wnuczka Millera obiektem negatywnych komentarzy

Sporo osób zarzuca wnuczce Millera, że nie widzi żadnej różnicy w jej wyglądzie sprzed i po metamorfozie. Internauci piszą, że gdyby nie to, że ma słynnego dziadka, nikt by się nią nie zainteresował. Wielu z nich nie podoba się styl i wygląd Moniki, o czym poinformowali w komentarzach.

ZOBACZ TAKŻE: Na to czekali jej fani! Wnuczka Millera w ostrej, erotycznej sesji zdjęciowej

– Niech jeszcze sobie tatuaże na twarzy zrobi, będzie bardziej rozpoznawalna i dziadek będzie dumny z wnuczki:) – skrytykowała anonimowa użytkowniczka.

– Ten krowi kolczyk jak wyjmie, to może będę mógł na nią spojrzeć – skomentował internauta.

– Gdzie ta nowa fryzura? a co się zmieniło, bo nie widzę? – napisał jeden z użytkowników, po czym drugi odpowiedział mu, że zmianą jest to, że przeczesała włosy z lewa na prawo.

fot. instagram

Źródło: instagram.com

Tymi zdjęciami wnuczka Millera PODBIJA INTERNET!


Czy to najseksowniejsze polskie bliźniaczki? Robią prawdziwą furorę w świecie fitnessu!

...

Zobacz również