Nową gwiazdą TVN zostanie... wnuczka Millera! Widzów zamurowało

Nową gwiazdą TVN zostanie... wnuczka Millera! Widzów zamurowało Źródło:

TVN jest jednym z programów, na których dziesiątki osób dorobiły się ogromnej popularności. Nową gwiazdą stacji ma być tym razem... wnuczka polskiego polityka, Leszka Millera. Została ona zaproszona przez Maję Sablewską, a widzów zamurowało. 

TVN Style jest kanałem skierowanym dla kobiet w którym częstymi gośćmi są ludzie ze świata polityki, show-biznesu oraz mediów internetowych. Nową gwiazdą, która pojawić się ma już wkrótce, będzie wnuczka polskiego polityka, Leszka Millera - Monika. Ma ona wystąpić w programie "SOS - Sablewska od stylu". Jej cechą charakterystyczną są liczne kolczyki oraz tatuaże zdobiące jej ciało. Jaką metamorfozę przejdzie kobieta?

Kim jest Monika Miller?

O Monice Miller głośno zrobiło się w zeszłym roku, kiedy dziadek pochwalił się wnuczką na Twitterze. Z dnia na dzień zdobyła popularność mediów oraz internautów, głównie dzięki swojemu niecodziennemu wyglądowi. Jej cechą charakterystyczną są liczne tatuaże i kolczyki, które zdobią jej ciało. Pierwsze pojawiły się, kiedy kobieta była jeszcze bardzo młoda - miała 15 lat. Na swoim Instagramie zdarzało jej się również publikować dość śmiałe zdjęcia.

Wnuczka Millera w TVN

Wnuczka Millera niedawno przeszła casting i wszystko wskazuje na to, że wpadnie w ręce Mai Sablewskiej w programie "SOS - Sablewska od stylu" na antenie TVN Style. - Parę lat temu zarzekałam się, że już nigdy nie będę pracowała z gwiazdami, ale w dzisiejszych czasach, kiedy telewizja łączy się z internetem, a internet strzela w kosmos, każda osoba na Instagramie może być gwiazdą. W związku z tym postanowiłam wybrać kilka mocnych jednostek, które pojawiają się na Instagramie, które też ja sama obserwuję i zaprosić je do programu – mówi w rozmowie z dziennik.pl Maja Sablewska.

Metamorfoza wnuczki Millera w TVN

Monika Miller wygląda na dumną ze swojego wyglądu, patrząc na jej śmiałe zdjęcia zamieszczane na portalach społecznościowych, a mimo wszystko wzięła udział w castingu do "SOS - Sablewska od stylu". Czego oczekuje? - Monika musi poznać swoje granice, poza które lepiej nie wykraczać, na tym etapie życia, na którym jest, ale nie będę na siłę zmieniać jej stylu. Ma akceptować siebie, ale wiedzieć na ile może sobie pozwolić, by to było smaczne. - zdradza Sablewska. Prowadząca program dodaje również, że zamierza wyciągnąć z wnuczki Millera najlepsze jej cechy. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Fani „Na Wspólnej” załamani. Ich ulubiony bohater przegrał z nałogiem
  2. CHCIAŁ ZAOSZCZĘDZIĆ, POTRAKTOWAŁ ZWIERZĘ SZLIFIERKĄ KĄTOWĄ
  3. Zaskakujące słowa Gowina o wnuczce Millera. „Wydaje się atrakcyjna”
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News