To prawdziwy skandal. Monika, wnuczka Jerzego Millera, wyjawiła, że została brutalnie pobita przez agresywnych napastników. Przy okazji ataku została opluta i poniżona. 

W rozmowie z Plejadą, wnuczka Millera opowiedziała, że jej młodsze lata były prawdziwym horrorem, a młodzież w szkole regularnie się nad nią znęcała. Część napaści miała ewidentny charakter polityczny. Dzieciństwo zapamiętała jak sen, który nagle zmienia się w horror.

Horror w szkole

Co gorsza, nad Moniką znęcali się nie tylko rówieśnicy, ale również nauczyciele, którzy nie potrafili zachować politycznej neutralności.

– Jeśli zaś chodzi o koszmar, to on dział się w szkole podstawowej. Zarówno nauczyciele, jak i rówieśnicy się nade mną znęcali. Żartowano ze mnie, a ja nie rozumiałam, o co chodzi. Co chwile słyszałam coś o lewicy. Poza tym, śmiano się, że jestem gruba, brzydka i mam wysokie czoło. Miałam przez to bardzo niskie poczucie własnej wartości. Nauczyciele zwracali na mnie uwagę bardziej niż na innych uczniów. Jeśli ktoś nie lubił mojego dziadka lub miał inne poglądy polityczne niż on, dawał mi to bardzo odczuć podczas lekcji. To nie jest okres, który dobrze wspominam – powiedziała.

Brutalne pobicie 

Postanowiła również opowiedzieć o tym jak brutalnie została pobita przez rówieśników. To prawdziwie szokująca opowieść, która powinna dać wielu do myślenia. Młoda dziewczyna została poniżona, opluta, pobita i obrzucona kamieniami.

– Czasem wymagano ode mnie więcej niż od rówieśników. Byłam wrażliwą dziewczynką i kompletnie nie wiedziałam, dlaczego mnie to spotyka. Myślałam, że to ze mną coś jest nie tak. Nie sądziłam, że to wszystko dzieje się z powodu dziadka. W pewnym momencie się załamałam. Długo miałam poważne problemy i tak naprawdę wyszłam z nich dopiero rok temu. To była masakra! Miałam sporo kompleksów, byłam w wieku dojrzewania i było mi trudno. Poza tym, to nie były tylko niemiłe komentarze. Kiedyś zostałam zwyzywana, opluta, pobita i obrzucona kamieniami! 

Ta wstrząsająca relacja Moniki Miller pokazuje, że szkoła nie jest bezpieczna dla rodzin polityków.

Tymi zdjęciami wnuczka Millera PODBIJA INTERNET!


Uwierzysz, że to ta sama osoba?! Ci ludzie schudli NAPRAWDĘ DUŻO

...

Zobacz również