Wnuczka i babcia
Instagram.com ivf.surrogacy.diary
Monika Majko - 15 Listopada 2020

51-latka urodziła swoją własną wnuczkę. Absurdalne, jednak miała ukryty cel

Wnuczka jest dla niej wielką radością, 51-latka sama ją urodziła. Kiedy podjęła decyzję, nie było już odwrotu, dziewczynka właśnie przyszła na świat, a jej rodzice i babcia szaleją z radości.

Wnuczka kobiety niedawno przyszła na świat, 51-latka sama ja urodziła. Niewiarygodna historia tej rodziny obiegła internet, babcia dziecka podjęła szokującą decyzję. Dziewczynka jest oczkiem w głowie swoich rodziców oraz babci.

Wnuczka została urodzona przez własną babcię

Briar Juliette Lockwood przyszła na świat 2 listopada tego roku, dziewczynkę urodziła jej 51-letnia babcia. Niewiarygodna historia tej rodziny trafiła do sieci, a internauci nie mogli w to uwierzyć. Kobieta została surogatką własnej córki, która od lat zmagała się bezpołodnością.

- To z pewnością surrealistyczne uczucie. Widzisz swoją mamę, widzisz przez co przechodzi i że robi to wszystko dla mnie. To był dzień pełen emocji, wypełniony równocześnie radością, jak i łzami. Nie zabrakło też strachu - przyznała Breanna Lockwood, mama dziewczynki i córka 51-latki w rozmowie z "Good Morning America".

https://www.pikio.pl/ksiadz-1511202-kb-wierni-wyszli-z-kosciolaOburzeni wierni wyszli z kościoła, nie chcą mieć nic wspólnego z księdzem. Zapowiadają dalsze działaniaCzytaj dalej

29-letnia Breanna Lockwood i jej mąż rozpoczęli starania o dziecko w 2016 roku. Po roku nieudanych prób zgłosili się do kliniki płodności. Kobieta miała kilka operacji i przeszła kilka zapłodnień "In vitro". Niestety, wszystkie zakończyły się poronieniem. W końcu lekarz przyznał, że Lockwood prawdopodobnie nigdy nie będzie w stanie donosić ciąży i zasugerował małżeństwu skorzystanie z pomocy surogatki.

Kobieta nigdy nie pomyślała o tym, że surogatką może zostać jej matka, choć 51-latka już wcześniej zasugerowała to swojej córce. Wkrótce Julie Loving wybrała się z 29-latką na wizytę w klinice płodności, miała jej towarzyszyć. Podczas wizyty córki u lekarza, matka kobiety wyznała mu, że chciałaby za nią donosić dziecko.

- Przebiegłam 19 maratonów, wzięłam udział w wielu triatlonach. Czułam, że jestem zdrowa, moje dwie ciąże przeszłam bardzo spokojnie - tłumaczyła 51-latka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

51-latka została surogatką swojej córki

Chociaż lekarz nie zgodził się od razu, 51-latka przeszła serię badań, które pokazały, że jej organizm jest w dobrej kondycji i będzie z stanie donosić ciążę. Wkrótce nosiła już swoją wnuczkę pod sercem, a cała rodzina z niecierpliwością oczekiwała dnia porodu.

Czas ciąży przypadł jednak na okres trwania pandemii koronawirusa, a rodzice dziecka, pamiętając o poprzednich nieudanych próbach, nie chcieli popadać w przedwczesną radość. Julie Loving zdecydowała się na zwolnienie lekarskie, by nie pracować w tym czasie w sklepie spożywczym i nie narażać się na jakiekolwiek infekcje.

Dzisiaj grzeje:

1.Wszyscy zamarli podczas kazania abp Jędraszewskiego. "Będziemy sądzeni", internauci oburzeni

2. Prawdziwy hit w Lidlu. Zapłacisz 10 złotych i wyjdziesz z produktem od projektanta mody

3. Już jutro Polacy szturmem wparują do Lidla. Sklep oferuje maseczki za bezcen, bezkonkurencyjna oferta

51-latka urodziła poprzez cesarskie cięcie, ponieważ dziecko oplątało się pępowiną. W czasie porodu na sali obecni byli również biologiczni rodzice dziewczynki - Breanna i Aaron Lockwood. Rodzina powitała na świecie małą Briar, która jest teraz ich oczkiem w głowie. Rodzice już zapowiedzieli, że dziewczynka będzie widywać babcię codziennie, ponieważ rodziny mieszkają od siebie w odległości 15 minut.

- Ciężko znaleźć światełko w tunelu, kiedy jesteś bezpłodny. Ale bycie rodzicem to nie tylko ciąża. Można nim zostać na tyle różnych sposobów - trzeba tylko wybrać jaką opcję - wyznała Lockwood.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Poważne oskarżenie wobec polskiego rządu. Chodzi o testy na koronawirusa, opozycja domaga się pilnej narady
  2. Pitbull zauważył w okolicy ciężarną kotkę. Zrobił dla niej niewiarygodną rzecz, właściciel wszystko uwiecznił
  3. Lekarz z SOR-u zdradził, co wyrabia się za zamkniętymi drzwiami. Polacy nie mieli pojęcia
  4. Zacznie się 18 listopada dokładnie o 18:00, mamy potwierdzenie. Ogromne utrudnienia, pojawią się tłumy
  5. Jerzy Owsiak usłyszał wyrok. "Świat się zmienia na naszych oczach"
  6. Chcesz uniknąć zawału, udaru i chorób serca? Pij go na zdrowie, najlepiej codziennie i żyj pełnią życia
  7. Robicie jesienią szarlotkę? Z własnych jabłek jest najlepsza
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: RMF 24

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News