Wnuczka urodzona przez swoją babcię
screen youtube.com/Good Morning Britain
Karol Zaborowski - 13 Sierpnia 2019

Babcia urodziła własną wnuczkę. Ciężko uwierzyć co dzieje się w tej rodzinie

Wnuczka została urodzona przez swoją własną babcię. Brzmi to jak coś niemożliwego, ale wydarzyło się naprawdę. Historia tej rodziny jest niczym scenariusz najbardziej wymyślnej telenoweli, której scenarzystom powoli kończą się pomysły na rozwój fabuły.

Wnuczka 61-letniej Cecile spędziła w jej łonie okrągłe 9 miesięcy. Już sam fakt, że kobieta w takim wieku była zdolna do przejścia ciąży i urodzenia dziecka jest niesamowitym wyczynem, ale ta sytuacja jest jeszcze dziwniejsza, ponieważ jak często słyszy się o przypadkach, kiedy to babcia rodzi własną wnuczkę. Raczej rzadko, co więcej można zaryzykować stwierdzenie, że jest to pierwszy tego typu przypadek na świecie, ale zacznijmy od początku.

61-letnia Cecile jest matką 32-letniego Matthew, który wraz ze swoim mężem zapragnął mieć dziecko. Niestety jak na razie nie udało się, aby mężczyzna zaszedł w ciąże, więc para musiała wymyślić inny plan, aby na świecie pojawiło się ich potomstwo.

Pies wzruszył ją do łez pierwszej nocyWzięła psa ze schroniska. Pierwszej nocy, gdy się obudziła i na niego spojrzała, zalała się łzamiCzytaj dalej

Wnuczka urodzona przez swoją babcię

Z pomocą przyszła siostra męża Matthew, która powiedziała, że może oddać im swoje komórki jajowe, aby syn 61-latki zapłodnił je przy użyciu metody in vitro. Pomysł jak najbardziej dobry, ale trzeba jeszcze znaleźć kobietę, która będzie chętna zajść w ten sposób w ciążę, a następnie urodzić dziecko.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Krzysztof JackowskiJackowski znów mówi o wojnie. Jego słowa budzą niepokójCzytaj dalej

Nieoczekiwanie, podczas jednej z rodzinnych rozmów, Cecile w żarcie powiedziała, że ona mogłaby to zrobić, a że lubi być w ciąży, to dla niej dodatkowy plus. Początkowo nikt nie wierzył, że to się uda, bo przecież kobieta miała na karku już ponad 60 lat. Jednak po przejściu bardzo rygorystycznych badań i rozmowie z personelem medycznym okazało się, że jest to jak najbardziej realne.

Co prawda Cecile musiała przyjmować estrogen, ponieważ weszła już w stan menopauzy, ale wszystko szło zgodnie z planem jej rodziny. W końcu przeprowadzono zabieg i komórka jajowa zapłodniona spermą jej syna została osadzona w jej macicy.

Dzisiaj grzeje:

1. Mama chce, by jej 14-letnia córka przeszła operację plastyczną. Uważa to za konieczność

2. FPP: Fiskus przywłaszczył sobie bezpodstawnie miliard złotych. Możesz odzyskać swoje pieniądze

Jak sama przyznaje, ciąża ta nie różniła się zbytnio od tego, co przeszła z własnymi dziećmi, chociaż poranne mdłości trochę mocniej dały jej się we znaki. Mimo to kobieta zniosła wszystko z uśmiechem na twarzy i po 9 miesiącach na świat przyszła jej wnuczka, która otrzymała imię Uma.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Matka z przerażeniem patrzyła, jak KSIĄDZ uderza niemowlakiem o chrzcielnicę. To był chrzest jak z horroru
  2. Znaki zodiaku najlepszych kobiet. Faceci szaleją na ich punkcie. To najlepsze żony i kochanki
  3. Matka i babcia zabiły swoje nowonarodzone dzieciątko dusząc je w wiadrze z fekaliami. Potem zrobiły jeszcze bardziej obrzydliwą rzecz
  4. Bank Pekao wystosował pilny komunikat do klientów. Od jutra wielkie zmiany, możecie być zaskoczeni
  5. Miała jedne z najpiękniejszych ust świata. Cudowna kobieta umarła w makabryczny sposób

Świat według KiepskichKim jest prawdziwa żona Paździocha z "Kiepskich"? Opadną wam szczęki, to prawdziwa seksbomba! [ZDJĘCIA]Czytaj dalej

źródło: Dailymail

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News