Ukochany wnuczek wziął nóż. Brutalnie znęcał się nad swoim 89-letnim dziadkiem

Ukochany wnuczek wziął nóż. Brutalnie znęcał się nad swoim 89-letnim dziadkiem Źródło: fot. Flickr

Wnuczek zgotował swojemu dziadkowi piekło na ziemi. 89-letni staruszek przez lata był zastraszany i wykorzystywany przez niewdzięcznego, agresywnego członka rodziny. Sprawą zajęła się policja.

Wnuczek dokonał rozboju nożem na swoim dziadku! Starszy pan nie był w stanie się bronić, ani reagować - przez długie miesiące 27-letni wnuk wyłudzał od niego pieniądze na alkohol, znęcał się nad nim fizycznie i psychicznie. Wszystko miało miejsce w niewielkiej gminie Józefów nad Wisłą. To tam dziadek mieszkał z agresywnym mężczyzną. Żaden z sąsiadów nie wiedział o dramatycznej sytuacji, która odbywa się tuż pod ich nosem.

Wnuczek dokonał rozboju nożem na własnym dziadku! Teraz spotka go kara

Na całe szczęście służby otrzymały sygnał o możliwości zastraszania starszego pana. Policja zainteresowała się sprawą i bardzo szybko aresztowała 27-latka. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę w czwartek 16 sierpnia. Teraz grozi mu aż 15 lat więzienia za dokonanie dwóch rozbojów z nożem oraz znęcanie się nad dziadkiem. Sąd Rejonowy w Opolu Lubelskim zadecydował o tymczasowym areszcie do czasu rozprawy. Przypadek ataku na dziadka może się wydawać niektórym z nas niepojęty, jednak problem ten jest coraz bardziej powszechny. Społeczeństwo się starzeje, na co z radością patrzą złodzieje oraz fani metody "na wnuczka". Osoba w podeszłym wieku nie ma jak się bronić przed agresywnym zachowaniem - zwłaszcza, gdy wychodzi ono ze strony członka rodziny. Dziadkowie bardzo często starają się pomagać wnukom, nawet jeśli ci nie okazują wdzięczności lub, wręcz przeciwnie, są coraz bardziej roszczeniowi. Jeśli jesteś świadkiem lub wiesz o sytuacji, w której starsza osoba może być zastraszana, zawsze reaguj.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Tragedia dzieci w Darłówku. Kościół wchodzi do gry
  2. Dramatyczne wyznanie. Śmierć zdruzgotała Mariusza Pudzianowskiego
  3. Rydzyk właśnie rozpętał piekło. Pokazał, że nie ma już żadnych hamulców
  4. Zwyrodnialcy uwięzili psa w klatce i wrzucili do rzeki. Psiak przeraźliwie skomlał i piszczał
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News