Tak 8-letni wnuczek Kory pożegnał ukochaną babcię. Ten widok rozrywa serce

Tak 8-letni wnuczek Kory pożegnał ukochaną babcię. Ten widok rozrywa serce Źródło: fot. tvn24

Pogrzeb Kory, który odbył się 8 sierpnia, był wielkim wydarzeniem dla wszystkich Polaków. Rodzina, a także gwiazdy i politycy zebrali się, aby pożegnać jedną z największych artystek polskiej muzyki. Podczas wspomnień polały się łzy wzruszenia, jednak to dopiero zachowanie wnuczka Kory poruszyło nas do głębi. Ten widok naprawdę rozrywa serce.

Na pogrzeb Kory przyszły setki osób. Większość przyglądała się ceremonii z oddali - przy urnie została tylko najbliższa rodzina i przyjaciele, których z Korą Jackowską, poza muzyką, dzieliły prawdziwe uczucia. Kora została skremowana i pochowana w białej urnie na warszawskich Powązkach. Podczas uroczystości pożegnania zmarłej słyszeliśmy wiele wspaniałych wspomnień, przemówień i wyrazów uznania dla piosenkarki. Najbardziej wzruszające było zachowanie jej wnuczka. Dla 8-latka ten dzień był z pewnością bardzo bolesny. Z relacji bliskich wynika, że wnuczek był oczkiem w głowie babci i często spędzał z nią czas.

Pogrzeb Kory wyciska łzy. Tak zachował się jej wnuczek

Podczas przemówień wnuczek Kory nie mógł usiedzieć na miejscu - widać było, że jest poruszony całym wydarzeniem. W pewnym momencie przysiadł obok urny i zaczął... płakać. Kamery uchwyciły również moment samego pochówku artystki. Wtedy także poruszony wnuczek stał obok, pomagał, ustawiał dla babci świece. Internauci w całej Polsce zachwycają się ceremonią i zachowaniem żałobników. - Tak powinny wyglądać wszystkie pogrzeby. Całkowicie poświęcone zmarłej osobie. Wspomnienia o niej i muzyka dla niej. Prawdziwe pożegnanie. Kora możesz być dumna z rodziny, która zrobiła wszystko tak jak ty tego chciałaś....To prawdziwa miłość - pisze jeden z komentujących. - To był przepiękny pogrzeb - dodaje kolejny.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ogromny smutek w Wielkiej Brytanii. Księżna poroniła
  2. Gwiazda "M jak Miłość" w żałobie. Tę śmierć przeżywa cała Polska
  3. Pierwsze słowa siostry po śmierci Kory. Łzy same napływają do oczu
  4. Uważaj! Jeśli dajesz się lizać swojemu pupilowi, możesz umrzeć
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News