Blond to już przeszłość, teraz każda kobieta marzy o zupełnie innym odcieniu. Dzięki niemu można poczuć się jak prawdziwa bogini

Blond to już przeszłość, teraz każda kobieta marzy o zupełnie innym odcieniu. Dzięki niemu można poczuć się jak prawdziwa bogini Źródło: Instagram/sache_sul_de_minas

Blond włosy to jeden z najpopularniejszych kolorów, jakie można zaobserwować na głowach kobiet. Wiele dziewczyn marzy o pięknym, jasnym odcieniu swoich włosów. Jak się okazuje, zwykły odcień blondu to już przeszłość, a dzięki nowym trendom każda kobieta może poczuć się jak bogini.

Włosy blond mają wiele odcieni, dlatego też kobiety mogą poszaleć z kolorystyką na swojej głowie. Wiele dziewczyn marzy o pięknym, jasnym blondzie, jednak najnowsze trendy wskazują, że hitem będzie coś innego. Dzięki tej stylizacji każda kobieta będzie mogła się poczuć jak bogini. 

Włosy z najmodniejszą koloryzacją

Nadeszła jesień, a wraz z nową porą roku każda kobieta chce jakichś zmian na swojej głowie. Dziewczyny rozmyślają nad najnowszymi trendami, a my spieszymy im z pomocą. Okazuje się, że zwykły i najbardziej popularny odcień blondu nie będzie w tym sezonie dominował. Nadszedł czas na zmiany, które spodobają się wielu kobietom. Dzięki tej koloryzacji będziecie posiadaczkami najbardziej modnego koloru włosów. 

Wheat Blonde to trend na jesień 2019

Wiele osób zastanawia się, czym charakteryzuje się odcień blondu pożądany przez kobiety na całym świecie. Wheat blonde to nic innego, jak pszeniczny blond. W tym sezonie stawiamy na naturalność, a ten kolor z pewnością się tym cechuje. Trendy jesiennego sezonu to mieniące się różnymi kolorami zboża, srebrzyste, złote, a nawet szampańskie odcienie. Blond cechuje się różnorodnością odcieni, także nie będziecie mieć problemu, aby dopasować odpowiedni dla siebie kolor. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nowy trend narodził się w Anglii, a jego inicjatorem jest fryzjer Jack Howard. Jego metoda koloryzacji bazuje nieco na znanym wszystkim sombre czy flamboyage. Cała fryzura jest miksem ciepłych, maślanych pasemek z dodatkiem złotych refleksów.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje wnuk legendarnego artysty, chłopiec miał zaledwie 10 dni
2. Zrujnował jej ślub. Panna młoda ze wstydu zapadła się pod ziemię

Zaletą Wheat blonde jest naturalność i uniwersalność. Kolor będzie pasował do niemal wszystkich rodzajów urody. Ponadto, jeżeli preferujesz jednak chłodniejsze odcienie, możesz z nim nieco poeksperymentować i dodać więcej srebrzystych i popielatych refleksów. Nawet jasne brunetki mogą sobie pozwolić na koloryzację tego typu. Zabieg nie jest jednak prosty do wykonania, dlatego najlepiej powierzyć go profesjonalistom.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niebywała promocja! Błyskawiczny internet za 49 zł
  2. 5 tys. złotych za przespanie sześciu godzin. Możesz dostać taką pracę
  3. Zaadoptowała uroczą 6-letnią dziewczynkę. Okazało się, że dziewczynka w rzeczywistości ma 22 lata i próbuje ją zabić
  4. Chciała pofarbować siwe odrosty. Kiedy pokazała się mężowi, wybuchnął płaczem
  5. Woźny zainstalował kamerę w niebywałym miejscu. Gdy zostawał sam, oglądał ohydne nagrania
  6. Ksiądz molestował upośledzone dziewczynki. Drastyczne zeznania pokrzywdzonych, tylko dla osób o mocnych nerwach

źródło: Papilot

Następny artykuł