Chciała tylko, by fryzjerka podcięła jej włosy. Ale jak zobaczyli, co z nią zrobiła, wszyscy złapali się za głowy

Chciała tylko, by fryzjerka podcięła jej włosy. Ale jak zobaczyli, co z nią zrobiła, wszyscy złapali się za głowy Źródło: YouTube/DS Coiffure

Włosy po cieniowaniu to koszmar każdego fryzjera - zwłaszcza, gdy klient przychodzi i mówi, że zależy mu na ich wyrównaniu. Ta fryzjerka postanowiła, że z problemem poradzi sobie w nietypowy sposób, a internet oszalał na punkcie rozwiązania, które wymyśliła.

Włosy to chleb powszedni w pracy fryzjera. Istnieją jednak pewne uczesania i procedury, z którymi nawet najlepiej przygotowany fryzjer może sobie nie poradzić. Wyrównywanie włosów po cieniowaniu to niewdzięczne zadanie. Kosmyki są nierówne, a nierówności ukrywają się nieraz w miejscach, w których nikomu nie przyszłoby do głowy ich szukać. Ta fryzjerka miała dość takich komplikacji i postanowiła poradzić sobie w niecodzienny sposób.

Włosy podcięła jej w zabawny sposób

Ta kobieta nie spodziewała się, że zwykła wizyta u fryzjerki stanie się internetowym hitem, który obejrzą miliony ludzi na całym świecie. Kiedy usiadła w fotelu, poprosiła o bardzo prostą - w jej odczuciu - rzecz, a mianowicie o podcięcie cieniowanych uprzednio włosów. Zależało jej na tym, aby nadać fryzurze nowy, świeży wygląd i pozbyć się nadwątlonych końcówek włosów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak zwykle przy rozjaśnianiu, najbardziej ucierpiały końcówki - były naprawdę w opłakanym stanie i nie było sensu ich ratować. Gdy fryzjerka zobaczyła włosy klientki, postanowiła, że wypróbuje na niej swoją nową metodę, która miała znacznie uprościć cały proces - i do tego wywołać kilka uśmiechów na twarzach innych pracowników salonu fryzjerskiego.

Stworzyła jej na głowie dziwną konstrukcję

Już po chwili wokół krzesła klientki zebrali się zaciekawieni gapie. To, co zrobiła jej fryzjerka, przeszło wszelkie ich oczekiwania. Nagle na jej głowie pojawiły się nie dwa, ale cztery kucyki. Gdy już podzieliła włosy na części i związała je prostymi, czarnymi gumkami, przyszedł czas na drugą część procedury. 

Dzisiaj grzeje: 1. Na pogrzeb Anny Jantar przyszło aż 40 tysięcy Polaków. To, jak wygląda jej grób dziś jest nie do uwierzenia
2. 21 lat młodszą dziewczynę trzyma na smyczy, jedzenie wrzuca jej do miski. Rodzina nie potrafi jej pomóc

Fryzjerka zwilżyła związane włosy i postawiła je tak, aby skierowane były "na sztywno"w górę. To wywołało kilka śmiechów w salonie, ale jak się okazało, było naprawdę sprytnym posunięciem. Gdy zaczęła podcinać końcówki, których nierówności były nagle widoczne jak na dłoni, inni fryzjerzy uświadomili sobie, że jej plan miał dużo sensu. Powala też końcowy efekt - włosy kobiety są świeże, puszyste i idealnie układają się na jej głowie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. WIELKIE zmiany w zakazie handlu. Wielu Polaków będzie miało spore problemy
  2. Kaczyńska z rodziną odwiedziła grób rodziców na Wawelu. Towarzyszył jej też Andrzej Duda
  3. Wdowa po Pawle Adamowiczu zdobyła się na bolesne wyznanie: "Dopiero teraz zaczynam bać"
  4. 5 mężczyzn brutalnie zgwałciło bezbronne dziecko. Wyrok sądu jest śmieszny, a uzasadnienie sprawia, że ręce opadają
  5. Kobieta dyskretnie wręczyła recepcjonistce karteczkę. Przeczytała 12 dramatycznych słów i przeszły ją ciarki

źródło: zobaczto

Następny artykuł