Zabrała pupila do psiego fryzjera. Kiedy go odebrała, nie mogła rozpoznać swojego psa, widok ją powalił

Zabrała pupila do psiego fryzjera. Kiedy go odebrała, nie mogła rozpoznać swojego psa, widok ją powalił Źródło: Facebook

Włosy psiaka przeszkadzały pewnej Amerykance, która postanowiła zaprowadzić zwierzaka do fryzjera. Gdy zwierzak opuścił gabinet, kobieta nie mogła uwierzyć i przez całą drogę do domu zastanawiała się, czy wzięła właściwego psa. Dopiero gdy ten zaczął wykonywać sztuczki, porzuciła swoje wątpliwości. To nie zmienia faktu, że była zawiedzioną postawą fryzjerki.

Włosy u psa mają swoich zwolenników i przeciwników. Amerykanka Carly Coca bardzo kochała sierść swojego psa rasy samojed i chciała, aby rosła mu ona jak najdłuższa. Kiedy zwierzę zaczęło mieć problemy z poruszaniem z powodu zbyt wielkiej ilości włosów, kobieta odesłała go do fryzjera. Nie wiedziała, że po wizycie u specjalisty jej psiak będzie wyglądał zupełnie inaczej.

Włosy miały być skrócone minimalnie. Fryzjerka miała jednak inne plany

Coca opowiedziała mediom, że na ścięcie włosów psa zdecydowała się dopiero wtedy, gdy owłosienie zaczęło mu przeszkadzać w normalnym funkcjonowaniu. Poszła więc do fryzjerki i poprosiła o przycięcie owłosienia w stopniu minimalnym, tak aby jej pupil nadal był puchaty. Nie wiedziała wtedy, że fryzjerka będzie miała zupełnie inne plany.

Specjalistka wygoliła psa praktycznie na łyso. Nowa fryzura tak zaskoczyła właścicielkę, że aż do powrotu do domu nie mogła uwierzyć, że piesek jest rzeczywiście jej. Dopiero kiedy kazała mu wykonywać sztuczki, wyszło na jaw, że to rzeczywiście jej pupil.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Piesek odetchnął z ulgą po wizycie w salonie

O ile sama Amerykanka nie jest zadowolona z postawy fryzjerki, a nawet zamierza domagać się zwrotu kosztów za obcięcie jej pieska do łysa, to sam zwierzak ma się bardzo dobrze i jest ucieszony faktem, że nie ma w końcu futra, które budziło u niego dyskomfort spowodowany brakiem włosów ograniczających mu poruszanie.

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat w domu Justyny Steczkowskiej. Nie jest dobrze, ręce same opadają
2. TVP przekazało najgorszą wiadomość. Zmarł aktor uwielbianego serialu, miał zaledwie 30 lat

Carly Coca będzie musiała jeszcze długo poczekać na to, aby jej pies znowu miał swoje poprzednie owłosienie, co daje zwierzakowi wiele miesięcy na cieszenie się nową fryzurą. Wtedy najprawdopodobniej znów będzie musiał pogodzić się z miłością swojej właścicielki do dużego owłosienia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. W czasach PRL-u święciła triumfy. Co się stało z kultową gwiazdą?
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Piękna strażniczka więzienna odbywała stosunki z niebezpiecznym osadzonym. W jej telefonie znaleźli porażające materiały
  4. Teściowa złożyła synowej "genialną" propozycję. Młoda żona uważa, że oszalała
  5. Przepis na aromatyczny rosół królewski zawiera sekretną przyprawę. Dzięki niej smak rozpieszcza wszystkie zmysły

Źródło: Webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News