Nikt nie wierzy, że są prawdziwe. Pies ma włosy, których pozazdrościć może mu większość kobiet, niesamowity widok

Nikt nie wierzy, że są prawdziwe. Pies ma włosy, których pozazdrościć może mu większość kobiet, niesamowity widok Źródło: instagram/finleythespringer

Włosy naturalnie kręcone, mocne i grube są marzeniem wielu osób, które nie zostały obdarzone fantastyczną fryzurą. Te osoby patrząc na tego psiaka mogą zzielenieć z zazdrości. Pies o którym mowa posiada najpiękniejsze włosy, jakie można spotkać u czworonoga. Nic dziwnego, że cieszy się wielką popularnością w mediach społecznościowych.

Włosy tego psa sprawiają, że wyróżnia się na tle przedstawicieli swojej rasy. Jego zdjęcia zamieszczone niżej pokazują, jak nietypową fryzurą może się pochwalić. Pies z takimi włosami to niezwykła rzadkość. 

Nietypowy pies w mediach społecznościowych. Ma włosy, które są marzeniem większości 

Finley ma trzy lata i coś, czym nie może pochwalić się każdy pies. Jego włosy to coś, na co każdy przechodzeń zwraca szczególną uwagę, nie mogąc przejść obok niego obojętnie. Włosy Finley'a są niesamowite i to właśnie one wyróżniają go na tle innych przedstawicieli rasy springer spaniel angielski. 

- Finley ma teraz 3 lata. Od jakiegoś czasu zauważyłam, że gdy wychodzimy na spacer, wiele osób zwraca uwagę na fryzurę Finley'a. Komplementują mojego pupila. Niektórzy twierdzą nawet, że wygląda jak gwiazda rocka i przypomina Roberta Planta, muzyka zespołu Led Zeppelin - wyznała jego opiekunka, Rebecca Munday. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziewczyna, widząc zainteresowanie swoim nietypowym pisakiem, postanowiła założyć mu konto w mediach społecznościowych. Każdego dnia odwiedzane jest ono przez kolejne osoby, które szaleją na punkcie fryzury psa. Włosy Finley'a mają sporą rzeszę fanów liczonych w tysiącach.

Włosy, o które codziennie trzeba dbać

Posiadacz takich włosów, codziennie poddawany jest zabiegom pielęgnacyjnym. Jego opiekunka każdego dnia sięga po szczotkę, którą rozczesuje włosy na łebku swojego kochanego psa. Zwierzę często też gości w psich salonach piękności, gdzie o jego włosy dbają prawdziwi specjaliści. 

Wiele osób, które każdego dnia śledzą poczynania psiaka, interesują się nie tylko jego wyglądem, ale także tym, jaki jest na co dzień, jego opiekunka, Rebecca Munday uchyliła rąbka tajemnicy i podzieliła się informacją na temat swojego czworonoga. 

Dzisiaj grzeje: 1. Kuchenne rewolucje w obliczu tragicznej śmierci, potem następne ciosy. Magda Gessler nie mogła powstrzymać łez

2. Holecka nie zawsze była dziennikarką. Nie każdy byłby gotowy podjąć się takiego zawodu

- Finley jest bardzo energiczny, dlatego czasami zrobienie mu dobrego zdjęcia graniczy z cudem. Udało nam się jednak wypracować pewne techniki, dzięk którym pies grzecznie pozuje do fotografii - wyznała opiekunka psiaka z nietypową fryzurą. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. 11-latka urodziła dziecko. Po dwóch dniach na jaw wyszły kolejne, bulwersujące informacje
  2. Przewlekłe zapalenie trzustki. Objawy i sposoby leczenia
  3. Podstępem poznała sekrety o mamie Madzi. Wszystko ujawniła mediom, trudno wysłuchać do końca
  4. Najpierw Lipko, teraz ona. Nie żyje kolejna legendarna polska gwiazda, trudno powstrzymać łzy
  5. Miał być sukces, a jest wtopa i skandal. Zaraz po premierze filmu o Zenku, podano katastrofalne kulisy
  6. W panice robili wszystko, by chronić się przed koronawirusem. Film z samolotu odbiera mowę

źródło: metrocouk

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News