Mężowie i kochankowie oszaleją! Jest pierwsza na świecie farba do włosów, która ciągle zmienia kolor

Mężowie i kochankowie oszaleją! Jest pierwsza na świecie farba do włosów, która ciągle zmienia kolor Źródło: unsplash

Włosy, które będą zmieniały kolor kilkakrotnie po farbowaniu? Na świecie pojawiła się właśnie pierwsza farba, która ma takie zdolności. Kobiety są zachwycone, a mężczyźni może w końcu zauważą, że ich partnerki mają inną fryzurę.

Włosy, które co chwilę będą zmieniały kolor? Okazuje się, że pojawiła się pierwsza na świecie farba, która będzie miała takie właściwości. Szykuje się prawdziwe zamieszanie na rynku farb do włosów, jeżeli produkt zostanie wprowadzony do regularnej sprzedaży.

Różnokolorowe włosy w mgnieniu sekundy

Od jakiegoś czasu dużą popularnością cieszą się paznokcie hybrydowe, które pod wpływem temperatury zmieniają swój kolor. Rękę może w jednej chwili zdobić różowy kolor, by wraz ze zmieniającą się temperaturą przemienił się w niebieski. Aby osiągnąć taki efekt należy wykorzystać specjalny produkt, który odpowiedzialny będzie za zmianę koloru. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Producenci kosmetyczni wpadli na podobny pomysł, ale ich produkt nakłada się na włosy. Na rynku ma pojawić się farba, która pod wpływem światła będzie powodowała, że włosy nabiorą zupełnie innego odcienia. 

Włosy raz będą czerwone, a raz fioletowe

Jaki efekt będzie dawała farba? Zgodnie z obietnicami producenta możliwe będzie osiągnięcie kilku przejść kolorystycznych. Będzie można dobrać farbę nie tylko pod kątem koloru, ale także temperatury w jakiej będzie ona ten kolor zmieniała. 

Farba marki The Unseen będzie też całkowicie zmywalna. Klientki nie muszą się więc bać, że efekt, który nie przypadnie im do gustu, zostanie z nimi na zawsze - lub przynajmniej do momentu dekoloryzacji. Jakie jeszcze ma mieć zalety innowacyjna farba do włosów? Przede wszystkim ma być niezmiernie delikatna i nie niszczyć włosów, a także nie uczulać skóry głowy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pan młody dla żartu powiedział przed ołtarzem "nie". Nie mógł przewidzieć piekła, jakie rozpętał
2. Przerażające doniesienia! Dwie polskie gminy pilnie postawione na nogi, w akcji ratunkowej najnowocześniejszy policyjny śmigłowiec

- Dlaczego nie wprowadzać do prawdziwego życia trochę science fiction? Obecnie nauka i technika są w takim punkcie, że możemy zrealizować niemal wszystkie szalone rzeczy, jakie wyobrażaliśmy sobie w dzieciństwie - mówi pomysłodawczyni farby, Lauren Bowker.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz komórkę? Nie unikniesz wyższych opłat. Już niebawem podwyżka cen
  2. Jerzy Owsiak nagłaśnia tragedię w jednym z polskich szpitali. Rusza na pomoc
  3. Mama poszła na szkolny występ syna. Gdy wyszedł na scenę, nauczyciel nagle rzucił się w jego kierunku, niezwykle przejmujące sceny
  4. Weszła do domu i zobaczyła krew na podłodze. Nagranie z ukrytej kamery pokazało wstrząsającą prawdę, musiała od razu działać
  5. Po 65 latach małżeństwa żona błagała męża, by ją zabił. Podjął decyzję, straszny zaskakujący finał

źródło: jestpozytywnie 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News