Diana chciała tylko podciąć końcówki. Gdy zobaczyła, co z jej włosami zrobiła fryzjerka, zamarła

Diana chciała tylko podciąć końcówki. Gdy zobaczyła, co z jej włosami zrobiła fryzjerka, zamarła Źródło: unsplash.com/Keren Perez

Włosy, które Diana tak długo zapuszczała i o które tak się troszczyła, były jej atutem. Bardzo chciała mieć błyszczące pasma sięgające za łopatki. Po odwiedzeniu zaufanego salonu fryzjerskiego może o tym tylko pomarzyć.

Włosy zapuszczane długo z należytą troską często powodują, że obcy ludzie prawią komplementy. Diana często tego doświadczała. Po wizycie u fryzjera woli jednak zamknąć się w czterech ścianach i nigdzie nie wychodzić.

Diametralna zmiana czasem nie jest najlepszym wyjściem

Dla niektórych kobiet włosy są najważniejszą częścią ich wizerunku - wyrażają ich charakter, a długie i zadbane budzą podziw. Mówi się, że kiedy dziewczyna decyduje się na ostre cięcie włosów lub przefarbowanie na inny kolor, chce zmienić swoje życie. Diana nie chciała wprowadzać chaosu do swojego życia, ale denerwowało ją, że mycie i modelowanie włosów sięgających do łopatek zajmuje jej sporo czasu. Skróciła je aż do szyi.

Z czasem zatęskniła za dawną długością i zdecydowała się na ponowne zapuszczanie włosów. Czuła się sfrustrowana, kosmyki rosły wolno, a ona wkładała dużo siły w ich pielęgnację i odżywienie. Za wszelką cenę chciała odzyskać dawną długość. Kiedy włosy znów sięgały łopatek, wybrała się do fryzjera - końcówki były postrzępione, a fryzurze przydałoby się profesjonalne cięcie i wycieniowanie. Nie zastanawiając się długo, wybrała się do salonu.

Zaniemówiła, kiedy zobaczyła swoje włosy. Miała ochotę się rozpłakać

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Diana wybrała się do sprawdzonego salonu, gdzie przyjęła ją nowa pracownica. Kobiecie wystarczyło, że ma zaufanie do tego miejsca, więc poinstruowała młodą fryzjerkę, co dokładnie ma zrobić z jej włosami. Chciała, aby skróciła pasma jedynie o kilka milimetrów - rozdwojone końcówki działały destrukcyjnie na jej pukle i wyglądały po prostu brzydko.

Dzisiaj grzeje: 1. Małżeństwo brało razem prysznic, gdy nagle żona zauważyła pewien szczegół. Od razu zażądała rozwodu
2. Seniorzy martwią się o swoje emerytury. Nadchodząca waloryzacja jest zagrożona, powód może rozwścieczyć wielu

- Chyba w ogóle nie słuchała, czego ja oczekuję i jak bardzo zależy mi na zachowaniu długości. Gadała tylko jak nakręcona: proszę się nie martwić, wiem co robię. Jakoś mi się nie wydaje. Zaczęła oczywiście z tyłu, więc nie byłam do końca świadoma, co się tam dzieje. Odwróciłam się po dłuższym czasie, kiedy poszła na zaplecze po jakiś kosmetyk. Zamarłam. Z podłogi ściągnęłam kilkucentymetrowe pukle. To nie było kilka milimetrów! Lekką ręką pozbawiła mnie efektów nawet roku zapuszczania - opowiada zdruzgotana Diana. Kiedy trwała w szoku, do salonu weszła szefowa, która próbowała ją uspokoić, że przecież wygląda dobrze. Ostatecznie kobieta wyszła stamtąd bez płacenia i jeszcze długo nie zdecyduje się na wizytę u fryzjera.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rodzina Milion Plus? Dzięki jednemu czynnikowi majątek polskiej rodziny może się PODWOIĆ
  2. Już za kilka miesięcy emerytury wzrosną! Musisz spełnić jeden warunek
  3. Para prezydencka odwiedziła polskie sześcioraczki. Agata Duda zwróciła na siebie uwagę wszystkich, tym razem nie chodzi o strój
  4. Ukryta kamera uchwyciła moment, w którym kot dobitnie pokazuje co myśli o psie. Internauci przecierają oczy ze zdumienia, niesamowita reakcja
  5. Mąż przedstawił żonie tak niemoralną zachciankę, że włosy stają dęba. Zgodziła się ze strachu

Źródło: Papilot

Następny artykuł