Do niedawna włosy wypadały jej garściami. Dzisiaj ma najpiękniejszą fryzurę na świecie, zdradziła swój sekret

Do niedawna włosy wypadały jej garściami. Dzisiaj ma najpiękniejszą fryzurę na świecie, zdradziła swój sekret Źródło: Fot. Instagram.com/sidorovaanastasiya

Włosy przez długi czas były wielkim utrapieniem Anastazji. Miała problem z wypadającymi włosami, wpadła jednak na pomysł, jak temu zaradzić. Terapia, którą stosowała, okazała się tak niesamowita, że dzisiaj może poszczycić się najpiękniejszą fryzurą na świecie. Postanowiła zdradzić, dzięki czemu osiągnęła tak niesamowite rezultaty.

Włosy bywają prawdziwym utrapieniem dla wielu ludzi. Po latach utrzymywania zdrowej i estetycznej fryzury, owłosienie niekiedy linieje i wypada. Anastazja Sidorowa zaczęła łysieć w dość młodym wieku, co dla niej było wyjątkowo bolesne. Po wielu miesiącach walki z łysieniem wpadła na pomysł, jak mu zaradzić. Jej metoda okazała się na tyle skuteczna, że dzisiaj jest jedną z najpiękniejszych Rosjanek, a dzięki swojej fryzurze stała się prawdziwą gwiazdą Instagrama.

Włosy przestały być jej problemem, a stały się dumą. Niesamowita historia rosyjskiej modelki

Sidorowa, kiedy przestała być dzieckiem, zaczęła zmagać się z nietypowym problemem. Jej piękne, rude włosy zaczęły wypadać garściami. Zrozpaczona szukała pomocy u lekarzy i specjalistów, którzy nie byli w stanie jej pomóc, a ich rady wręcz osłabiały poniszczoną fryzurę Rosjanki. Któregoś dnia jednak spotkała na swojej drodze właściwego specjalistę - trychologa, który dokładnie ją zbadał i poradził jej środki, dzięki którym udało się zatrzymać proces łysienia.

Jakby tego było mało, szampony i farmaceutyki przypisane przez lekarza przyniosły jeszcze jeden, dość niespodziewany skutek. Jakość włosów Rosjanki zaczęła się poprawiać do tego stopnia, że zaczęły one rosnąć w zawrotnym tempie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sidorowa zdradza swój sekret

Rosjanka, która dzięki swojej fryzurze zrobiła wielką furorę na Instagramie zdecydowała się podzielić sekretem swojej fryzury. Okazuje się, że gwiazda internetu stosuje szampony z biotyną, odżywkę z keratyną oraz stosuje suplementację kwasów omega-3 i witaminy D. Sama Sidorowa odradza także stosowania suszarki i stawia na naturalne wysychanie swoich włosów.

Dzisiaj grzeje: 1.Kobieta robiła swoją suknię ślubną 1000 godzin. Pan młody prawie zemdlał, gdy ją zobaczył, ksiądz oparł się o ołtarz
2. Przerażający widok. Ludzie aż przystawali, widząc, jak teraz wygląda "Walduś z Kiepskich"

Instagram gwiazdy, na którym dzieli się ona sekretami swoich włosów, jest oblegany przez miliony osób z problemami z fryzurą, którzy dzięki jej poradom mogą liczyć na niesamowite rezultaty. Nie brak tam również dziesiątek komplementów, zachwalających jej włosy. 

Fot. Instagram.com/sidorovaanastasiya

Najlepsze newsy dnia:

  1. Popularna odzieżówka do zamknięcia za 2 dni. Wielka PROMOCJA: 5 rzeczy zgarniesz za 25 zł
  2. 13. emerytury nie zostaną wypłacone? Przykre doniesienia
  3. Najbardziej soczyste i najzdrowsze kotlety mielone na świecie. Z piekarnika, rewolucyjny przepis
  4. Odkrył tajemne drzwi w piwnicy. Jego ciało zaczęło drżeć na widok sceny jak z horroru, od razu złapał za kamerę
  5. Chińskie znaki zodiaku deklasują tradycyjne. Ujawniają całą prawdę o przyszłości każdego

Źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News