Mama poprosiła córkę o obcięcie grzywki. Efekt doprowadza do łez nie tylko fryzjerów, gorąco współczujemy

Mama poprosiła córkę o obcięcie grzywki. Efekt doprowadza do łez nie tylko fryzjerów, gorąco współczujemy Źródło: Instagram People

Włosy w czasie kwarantanny zaczęły żyć własnym życiem, ale część ludzi nie mogła znieść ich wyglądu i zdecydowała się na stworzenie domowych salonów fryzjerskich. Mama widoczna na filmie na pewno pożałowała, że poprosiła córkę o obcięcie grzywki. Każdy fryzjer patrzący na dzieło jej pociechy ma ciarki, a oglądając nagranie chce się płakać i śmiać się jednocześnie. Ten film to prawdziwa przestroga.

Włosy i ich pielęgnacja nawet bez światowej epidemii nie ułatwiały nam życia, na szczęście rządzący ogłosili, że już od poniedziałku 18 maja, salony fryzjerskie oraz kosmetyczki będą mogły wznowić pracę. Niektórzy w czasie kwarantanny zdecydowali się na amatorskie salony fryzjerskie, a przykład tej mamy pokazuje, że to nie zawsze dobry pomysł.

Jak obciąć włosy w domu

Włosy dzięki regularnemu podcinaniu stawać się mają mocniejsze, jednak fryzjerzy trafili na przymusowe wolne i wiele osób korzystających z ich usług musiało radzić sobie bez nich. Chociaż część klientów korzystających z tego sektora usług zdecydowała się przeczekać ten trudny dla nich czas są też tacy, którzy w trakcie kwarantanny zdecydowali się wziąć sprawy w swoje ręce.

Prawdopodobnie pytanie "jak obciąć włosy w domu", było jednym z częściej wyszukiwanych tutoriali w internecie. Znajomość teorii nie idzie w parze z praktyką, dodatkowo połączenie tego z pomysłem zmiany wizerunku brzmi jak przepis na małą katastrofę. Obcięcie grzywki przez fryzjera gwarantuje odświeżenie wyglądu i wydobycie naturalnego piękna twarzy, jednak w domowych warunkach sprawy przeważnie toczą się zupełnie inaczej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Krótkie włosy. Nie tak wyobrażała sobie efekty

Kobieta oddając się w ręce swojej córki Autumn jasno określiła swoje oczekiwania względem wizyty w domowym salonie fryzjerskim. Mama poprosiła ją o obcięcie grzywki i zaznaczyła, że nie chce, by była ona zbyt krótka. Niestety, pociecha nie wzięła sobie do serca prośby matki i zaszalała z nożyczkami. Efekt doprowadza do łez nie tylko fryzjerów, każdy oglądający to nagranie będzie gorąco współczuł tego, co stało się z jej włosami. Nagranie może być przestrogą w momencie, gdy zechcemy sami zmienić nieco długość swoich włosów, warto zastanowić się dwa razy.

Dzisiaj grzeje: 1. Uczniowie wrócą do szkół. Padły konkretne daty, niespodziewana decyzja rządu

2. Nagranie z pobitym synem Michała Wiśniewskiego trafiło do sieci. Gwiazdor zaapelował w ważnej sprawie

Kwarantanna nie na wszystkich wpływa dobrze

Mama widząc efekty fryzjerskich poczynań swojej córki wygląda na załamaną. Nie można się temu dziwić, patrząc na nią jednocześnie chce się śmiać i płakać. Całe szczęście, że włosy odrosną. Lepiej unikać takich szalonych pomysłów i poczekać, aż naszymi włosami zajmą się profesjonaliści. Szukając sposobu na nudę można między innymi sprawdzić swoją spostrzegawczość i poszukać kotów skrywających się na zdjęciach.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Uh-oh! 😂

Post udostępniony przez People Magazine (@people)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pracownik wysypiska śmieci dokonał przerażającego odkrycia. Ktoś pozostawił tam zwłoki malutkiego dziecka
  2. Polskie media podały tragiczne wiadomości. Nie żyje kultowy gwiazdor, miał dopiero 28 lat, zatrważające informacje
  3. Urszula Brzezińska-Hołownia ma zawód, który wykonuje tylko 4 kobiety w Polsce. Kim jest żona Szymona Hołowni?
  4. Mama poszła na spacer z maleńką córeczką. Stała się pośmiewiskiem całej okolicy, nie mieści się w głowie, co zrobiła
  5. Uwielbiana gwiazda TVN wyznała druzgoczącą prawdę. Walczy z nieuleczalną chorobą
  6. Najtańszy, najszybszy i najpyszniejszy. Cudowny sernik bez sera, rewelacyjna receptura trafiła do sieci

Źródło: SuperExpress

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News