Wmasuj krople żołądkowe w skórę głowy. Twoje włosy zmienią się tak, że będziesz wyglądać jak po wyjściu od najdroższego fryzjera

Wmasuj krople żołądkowe w skórę głowy. Twoje włosy zmienią się tak, że będziesz wyglądać jak po wyjściu od najdroższego fryzjera Źródło: pikrepo Creative Commons Zero - CC0

Włosy mogą wyglądać zachwycająco u każdego. Wystarczy wmasować w skórę głowy krople żołądkowe. Okazuje się, że efekty, które można osiągnąć tym sposobem są porównywalne do wizyty u najdroższego fryzjera. Chyba nikt się nie spodziewał, że rezultaty pojawią się tak szybko.

Włosy i ich pielęgnacja mogą sprawiać wiele kłopotów. Sklepowe półki uginają się od kosmetyków, które mają działać cuda, a zazwyczaj nie przynoszą zamierzanych rezultatów. Zgodnie z najnowszymi trendami, warto sięgać po sprawdzone, domowe metody, które gwarantują największy sukces. Okazuje się, że fantastyczny efekt można osiągnąć za niewiele pieniędzy: rozwiązanie na piękne włosy jest na wyciągnięcie ręki. 

Włosy będą zachwycać. Użyj kropli żołądkowych na skórę głowy 

W każdej aptece w kraju można nabyć krople żołądkowe, które nie powinny kosztować więcej niż kilka złotych. Ich zastosowanie na problemy żołądkowe znane są już od pokoleń, niewiele osób zdaje sobie jednak sprawę, że wmasowanie ich w skórę głowy może przynieść fantastyczne rezultaty. 

Najważniejsze jest, by sięgać po produkt, który nie zawiera alkoholu. Takie preparaty mogą dodatkowo wysuszać i podrażniać skórę głowy. Krople żołądkowe, które zawierają alkohol, mogą zadziałać szybciej, ale niewiele osób zastosuje taki rodzaj wcierki bez znacznych podrażnień głowy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przy użyciu kropli żołądkowych na włosy warto wiedzieć, że stosowanie ich na końcówki także nie przyniesie zamierzanych rezultatów. Włosy bardzo szybko zaczną się przesuszać, a także znacznie osłabną. 

Jak używać kropli żołądkowych? Włosy jeszcze nigdy nie były takie zadbane

Korzyści, które płyną z nakładania kropli żołądkowych na skórę głowy, to przede wszystkim szybszy porost włosów, ale także pewność, że ich wypadanie zostanie szybko zahamowane. Wcierki sprawią, że zniknie problem łupieżu, a włosy nie będą się tak szybko przetłuszczać. 

Krople żołądkowe należy wcierać w skórę głowy 2-3 razy w tygodniu przez około dwa miesiące. W tym czasie można zauważyć, że rezultaty zaczną się utrzymywać przez dłuższy czas. Na początku zaleca się stosowanie kropli żołądkowych, które będą rozcieńczone w wodzie. 

Dzisiaj grzeje: 1. IMGW pilnie alarmuje przed zagrożeniem zdrowia i życia Polaków. Żywioł uderzy z destrukcyjną mocą
2. Barbara Kurdej-Szatan jest załamana przez koronawirusa: „Niedługo artyści nie będą mieli za co żyć”

Alergicy lub osoby z niezwykle wrażliwą skórą powinny przeprowadzić test, by wyeliminować uczulenia, które mogą się pojawić po zastosowaniu kropli. Wystarczy posmarować niewielki fragment skóry i przez 48 godzin obserwować, czy nie pojawi się reakcja alergiczna. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Czy koronawirusem można zarazić się od zwierząt domowych? Odpowiedzi udziela WHO
  2. Koniec sezonu skoków narciarskich. Zapadła oficjalna decyzja federacji
  3. Ulubiony napój większości Polaków ma fatalny wpływ na organizm. Działa prawie jak trucizna, lepiej go nie pić
  4. Kot chciał zwrócić na siebie uwagę właścicieli. Niewiarygodne, jak potraktował właścicieli gdy pracowali
  5. Natalia Kukulska pokazała intymne zdjęcie z córką. Ciężko opanować łzy
  6. Właśnie teraz kapusta pekińska jest na wagę złota. Powinno się ją jeść na potęgę

źródło: onet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News