Postanowiła obciąć sobie grzywkę, wszystko nagrywała. Zobaczyła się w lustrze i opadła jej szczęka

Postanowiła obciąć sobie grzywkę, wszystko nagrywała. Zobaczyła się w lustrze i opadła jej szczęka Źródło: Facebook/9gag

Włosy miały zostać obcięte własnoręcznie przez nastolatkę. Nie podobał jej się szczególnie wygląd swojej grzywki, dlatego zdecydowała się ją poprawić sama. Wszystko się nagrywało, kompletnie opadła jej szczęka.

Włosy bywają koszmarnym utrapieniem. Wiele osób spędza mnóstwo czasu na chodzeniu po salonach fryzjerskich i szukaniu miejsc, w których ktoś w końcu zrobi im wymarzoną fryzurę, pasującą do kształtu twarzy. Są też jednak tacy, którzy decydują się wziąć sprawy w swoje ręce. Niestety ta nastolatka bardzo się przeliczyła.

Chciała obciąć sobie włosy, wszystko nagrywała

Nastolatka miała długie, rude włosy, które wielu osobom mogły się podobać. Jednak jak to często bywa, sama zainteresowana nie była do końca zadowolona z ich wyglądu. Zdecydowała się na obcięcie grzywki tak, aby przejść błyskawiczną metamorfozę. Brak umiejętności fryzjerskich, nastoletnia fantazja i nożyczki pod ręką okazały się nie najlepszym połączeniem.

Dziewczyna na początku zaczesała wszystkie włosy, tak aby wydzielić grzywkę od reszty fryzury. Włączyła nagrywanie, spuściła głowę w dół i przy pomocy nożyczek obcięła na wysokości brwi kosmyk włosów. Mając nadzieję, że wszystko się udało, spojrzała w lustro. Gdy zobaczyła efekt, szczęka opadła jej do samej podłogi.

Efekt nieudanego zabiegu fryzjerskiego bawi do łez

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nastolatce na samym środku czoła pozostał rozdwojony kosmyk, który wyglądał jak nieudanie zawiązana kokarda. Efekt był przekomiczny, a dziewczynie na pewno na długi czas odechce się fryzjerskich eksperymentów. 

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska aktorka walczyła z alkoholizmem i depresją do końca życia. Nawet jej przyjaciółka, Beata Tyszkiewicz nie mogła jej uratować
2. Nie żyje legenda. Zostawił po sobie miliardy. Fani są zdruzgotani

Ostatecznie udało jej się ukryć defekt spowodowany wyjątkowo nieudaną próbą poprawienie fryzury. Musiała zacząć czesać się w inny sposób, przeniosła przedziałek na bok, robiąc w ten sposób niesymetryczną fryzurę, ale wyglądającą i tak o niebo lepiej, niż fatalnie ucięty kosmyk włosów. Dziewczyna po tym niefortunnym zdarzeniu zaczęła się zarzekać, że nigdy więcej nie będzie próbowała zrobić sobie sama fryzury. Jeden raz wystarczył, aby na zawsze się do tego zrazić.

fot. Facebook/9gag

Najlepsze newsy dnia:

  1. Sąd zadecydował wbrew ZUS. Tysiące kobiet może wnioskować o WYŻSZĄ emeryturę
  2. Beata Tyszkiewicz próbowała jej pomóc. Alkohol i depresja zniszczyły legendarną aktorkę, do dziś ludzie po niej płaczą
  3. Zasnęła z noworodkiem na kanapie. Nagle wybudził ją przeraźliwy krzyk męża
  4. Chciała wiedzieć, co robi jej mąż zostając sam z dzieckiem. Nagrania z ukrytej kamery odebrały jej mowę
  5. Musiał wyciągnąć z krocza pacjentki rzecz, która była przeznaczona dla jej chłopaka. Ginekologa aż zatkało

Źródło: Webniusy

Następny artykuł