Genialny, domowy sposób. Dzięki niemu Twoje włosy będą piękne, lśniące i zdrowe

Genialny, domowy sposób. Dzięki niemu Twoje włosy będą piękne, lśniące i zdrowe Źródło: youtube.com/TVN Fashion

Wypadające i łamliwe włosy bywają problemem, z którym mierzą się setki Polaków. O ile niektórzy lekarstwa na swoje problemy szukają u lekarzy specjalistów albo w kupowaniu drogich odżywek i środków, to istnieje o wiele tańszy i łatwiejszy sposób przywracający naszą głowę do pełni kondycji. Dzięki temu sposobowi znów będziemy mogli cieszyć się niesamowitą fryzurą.

Włosy dla wielu są ozdobą, ale dla innych bywają dość dużym utrapieniem. Trzeba przyznać, że łysienie, czy zniszczenie włosów na głowie może być bardzo uciążliwe i nie dodawać nam urody. Dla wszystkich, którzy zmagają się z problemem, istnieje jednak dość proste rozwiązanie. Wystarczy trochę czasu i użycie produktów, które w większości każdy z nas ma w domu.

Włosy nie zapomną tej kuracji. Prosty sposób na uratowanie fryzury

Aby uporać się z nieprzyjemnościami związanymi z fryzurą, należy przygotować jedną łyżeczkę cynamonu, miód i dwie łyżki oliwy z oliwek. Kiedy zgromadzimy wymagane składniki, możemy wziąć się za zrobienie najlepszej odżywki na włosy w naszym życiu. Nie dość, że nie zapłacimy za nią dużej ilości pieniędzy, to efekty są zauważalne praktycznie od razu.

Pierwszą rzeczą, jaką robimy, jest zmieszanie ze sobą wszystkich składników i lekkie ich podgrzanie. Kolejną rzeczą będzie nałożenie mieszaniny na skórę naszej głowy i rozprowadzenie jej delikatnie i dokładnie po włosach. Całość trzymamy na głowie przez kwadrans - jest to czas wymagany na uwolnienie leczniczych witamin z miodu. Po wykonaniu tych wszystkich czynności należy spłukać dokładnie mieszaninę i umyć włosy ponownie - tym razem przy użyciu normalnego szamponu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Efekty przekraczają wszelkie wyobrażenia

Wydawać by się mogło, że przygotowana w taki sposób odżywka nie ma prawa konkurować z kosmetykami uznanych marek, które na swoich opakowaniach gwarantują świetne rezultaty. Prawda jest jednak taka, że wszystkie składniki tej mieszaniny nie są wytwarzane chemicznie i ich naturalne właściwości bardzo pomagają włosom.

Dzisiaj grzeje: 1. Poród miał przejść bez komplikacji. Gdy lekarze spojrzeli na pępowinę, zamarli
2. Ich pies ciągle szczekał. Wkrótce zobaczyli najstraszniejszą scenę w swoim życiu

Czasem, zamiast biec do drogerii i wydawać duże ilości pieniędzy, lepiej jest zaufać starym i sprawdzonym przepisom, którymi posiłkowały się pokolenia przed nami.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Od zawsze bała się pitbulla sąsiada. Pewnego dnia pies zaczął szczekać i ruszył do jej domu, natychmiast wezwali karetkę
  2. 11-latka od dwóch lat była gwałcona w szkole. Rodzice zamarli odkrywając jej powiększony brzuch
  3. Jest afera. Cejrowski niewyobrażalnie poniżył Roksanę Węgiel i Viki Gabor
  4. Bierzesz ślub kościelny? Ksiądz może zadać ci intymne pytania, zmiana przepisów
  5. OGROMNA grzywna za wycięcie drzewa na własnej posesji. Nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych

Źródło: Facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News