Koleżanki poradziły jej, jak się podrywa mężczyzn. Efekt rozkłada na łopatki

Koleżanki poradziły jej, jak się podrywa mężczyzn. Efekt rozkłada na łopatki Źródło: unsplash/ Mārtiņš Zemlickis

Włosy są ważne zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Jak się okazuje mogą nawet pomóc w podrywie. Jedna z internautek postanowiła wyznać, co względem fryzury poradziły jej przyjaciółki. Wypowiedź kobiety stała się prawdziwym hitem internetu.

Włosy mogą bardzo pomóc w wyborze partnerki. Bardzo często panowie szukający towarzyszek życia dość często opowiadają o swoich preferencjach względem fryzury czy koloru włosów. Jedna z internautek, która nie cieszyła się zainteresowaniem płci przeciwnej, postanowiła wysłuchać rady swoich przyjaciółek. Te zasugerowały jej przefarbowanie włosów. Efekt tej metamorfozy rozbawił tysiące internautów.

Włosy miały pomóc w umówieniu randki. Nie wszystko poszło tak, jak należy

Internautka żaliła się, że przez swój styl życia i osobowość bardzo ciężko jest jej umawiać się na randki. Zdaniem przyjaciółek, jej wady można było ukryć przy pomocy kilku zabiegów upiększających, a jednym z nich miało być pomalowanie włosów na blond. Kobieta, która już sama nie wiedziała, jak zyskać zainteresowanie mężczyzn, zdecydowała się na posłuchać ich rad, co opisała na jednym z fanpage'ów na Facebooku.

- Jestem nerdem w okularach, a moje życie towarzyskie ssie po całości. Za radą koleżanek utleniłam sobie włosy. „Teraz, jako blondynka, będziesz chodziła trzy razy częściej na randki niż wcześniej! Zaufaj nam!” - mówiły. Minął miesiąc i wiecie co? Głupio przyznać, ale… miały rację! Prosta matematyka: 3 x 0 = 0! - pisze internautka

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci radzą kobiecie

Mimo zmiany koloru włosów kobieta nie zauważyła znacznej poprawy. Być może liczyła, że potencjalni partnerzy nagle zaczną proponować jej randki, ale jeśli tak, to bardzo się zawiodła. Najwidoczniej zmiana wyglądu to nie wszystko.

Historia nieudanego farbowania włosów spotkała się z odzewem setek internautów, którzy postanowili w humorystyczny sposób odpowiedzieć kobiecie. Niektóre z nich rozkładają na łopatki.

Grzeje: 1. Sześcioletnia uczestniczka konkursów piękności została zamordowana. Jej ciało znaleziono w piwnicy. Sprawa mrozi krew w żyłach

2. Najgorszy taniec w historii programu? Już przed występem zalała się łzami, "znaleźliśmy się w tanecznym piekle"

- Fajnie, w tej instrukcji o randkach poza zafarbowaniem łepetyny brakuje: wyjść z domu. Tu upatruje klęski - napisał jeden z internautów.

- Jak stawiasz to mogę gdzieś Cię zabrać - wtórował inny z adoratorów.

Najlepsze newsy dnia:  

  1. Nie Biedronka i nie Lidl. Najtańszy supermarket w Polsce bije je na głowę
  2. Żona powiedziała, że wyjeżdża na weekend. Gdy mąż wrócił do domu, zemdlał. To, co zobaczył go przerosło 
  3. Przejechał 600 km, żeby zjeść w restauracji Magdy Gessler. Nigdy nie zapomni tego, co doświadczył podczas wizyty
  4. Premier Morawiecki nad grobem ojca złożył obietnicę. "W tych łzach, tak jak tego pragnąłeś"
  5. Byli przekonani, że noworodek nie żyje. Kiedy się ocknął, włożyli go do lodówki

Źródło: Facebook 

Następny artykuł