Słynny stylista pokazał, jakie włosy są najlepsze dla kobiet po 60. roku życia. Idealna fryzura

Słynny stylista pokazał, jakie włosy są najlepsze dla kobiet po 60. roku życia. Idealna fryzura Źródło: .

Jakie włosy najbardziej pasują kobietom po 60. roku życia? Słynny stylista postanowił odpowiedzieć na to pytanie, prezentując idealną dla takich pań fryzurę. Modelka wyglądała obłędnie.

Włosy to swego rodzaju "czuły punkt" większości kobiet na całym świecie. Panie nieustannie starają się o nie dbać nie tylko, by były zdrowe i lśniące, ale również by końcowa fryzura dodawała im wdzięku. Wiele z nich nie wie jednak, jaki kształt czy jakie ułożenie włosów, będzie najlepiej komponować się z ich rysami twarzy, kolorem oczu czy też wiekiem. Na pomoc przyszedł słynny stylista, który tym razem postanowił zadbać o panie po 60. roku życia. 

Jakie włosy pasują do kobiet po sześćdziesiątce? Słynny stylista pokazał idealną fryzurę 

W serwisie YouTube pojawiło się nagranie, na którym sam Christopher Hopkins, biznesmen, artysta, pisarz, ale przede wszystkim mężczyzna z niebywałym wyczuciem stylu, postanowił zaprezentować, jaką fryzurę powinny wybierać panie po 60. roku życia, by wciąż wyglądać młodo i promiennie.

Christopher jest powszechnie znanym stylistą, a z jego porad korzystają kobiety na całym świecie, dlatego nic dziwnego, że to właśnie do niego zgłosiła się 65-latka z prośbą o pomoc w doborze idealnej dla niej fryzury. Artysta nie kazał jej długo czekać i w mgnieniu oka zaprezentował jej olśniewającą metamorfozę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Z uwagi na swój wiek Karen, bo tak nazywała się kobieta, miała już siwe włosy, przez które jej twarz wydawała się smutna. Christopher postanowił nieco je przyciemnić, jednak zdecydował się zachować ujmującą siwiznę. Stylista nie decydował się na drastyczne cięcie, a lekkie skrócenie końcówek tak, by ostateczna długość włosów sięgała powyżej ramion. 

Dzisiaj grzeje: 1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Zbrodnia wstrząsnęła Polską

2. Wielka awaria w Polsce. Nie działają karty płatnicze i przelewy dwóch ogromnych banków

By nadać nieco elegancji, pokręcił je lekko przy pomocy lokówki, a całość zwieńczył, nakładając Karen delikatny makijaż. Kobieta prezentowała się olśniewająco i nie była w stanie ukryć swojego zachwytu. Hopkins udowodnił, że nawet panie po 60. nie powinny bać się zmian, a wystarczy niewielkie podrasowanie, jak podcięcie czy podkręcenie końcówek, by prezentować się o kilka lat młodziej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. NIE ŻYJE już ponad 70 dzieci. Skrajnie niebezpieczny produkt szybko wycofywany ze sprzedaży
  2. Nie żyje ojciec aktora "M jak miłość". Był znanym muzykiem, miał 67 lat
  3. Mąż zostawił żonę, bo strasznie przytyła po trzeciej ciąży. Po rozwodzie dała mu nauczkę, której nigdy nie zapomni 
  4. Już za chwilę czeka nas ogromna zmiana pogody, nad Polskę nadciągną syberyjskie mrozy. Tak źle nie było od 30 lat
  5. Zapomnij o smażeniu, teraz kotlety schabowe z piekarnika są prawdziwym hitem. Tak pysznych i zdrowych jeszcze nigdy jadłeś

Źródło: youtube

Następny artykuł