Włosy w tym kolorze faceci lubią najbardziej, tracą dla niego głowę. Inne są daleko w tyle

Włosy w tym kolorze faceci lubią najbardziej, tracą dla niego głowę. Inne są daleko w tyle Źródło: .

Włosy mogą dodać bardzo dużo uroku i wdzięku, wiedzą o tym kobiety na całym świecie. Niedawno przeprowadzono eksperyment, którego wyniki zaskoczyły wszystkich. Wiadomo, za którym kolorem włosów szaleją mężczyźni.

Włosy są ważnym elementem wyglądu dla wielu kobiet. Okazuje się, że ich kolor może mieć istotny wpływ na nasze życie uczuciowe. Przeprowadzono eksperyment, którego wyniki wykazały, że jest jeden kolor włosów, za którym mężczyźni szaleją. Reszta zostaje w tyle.

Włosy mogą mieć wpływ na nasze życie uczuciowe

Brytyjski dziennik "The Sun" przeprowadził ciekawy eksperyment, który przyniósł odpowiedź na pytanie o to, jaki kolor włosów u kobiet najbardziej pociąga mężczyzn. Wyniki badania są zaskakujące.

Na potrzeby eksperymentu zdjęcie modelki przerobiono w taki sposób, by na każdej fotografii miała inny kolor włosów. W sumie stworzono 4 obrazki na których dokonano "przefarbowania" włosów na rudo, blond, czerń i kolor niebieski. Poza tym twarz i ciało kobiety na każdym zdjęciu pozostawały bez zmian.

Następnie kobiecie założono 4 konta w bardzo popularnej aplikacji randkowej "Tinder", każde z innym kolorem włosów. Eksperyment polegał na zaakceptowaniu 100 kandydatów i oczekiwaniu na polubienia zwrotne, które pozwalałyby na nawiązanie kontaktu. Każdą próbę powtórzono kilkakrotnie, aby uzyskać jak najbardziej miarodajny wynik. Końcowe wnioski eksperymentu są zastanawiające. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Najmniej popularny okazał się profil z rudymi włosami. Zaledwie 32 użytkowników było wstępnie zainteresowanych kontaktem z kobietą, a wiadomość do ich posiadaczki wysłało tylko 14 z nich. Trzecie miejsce na podium przypadło włosom niebieskim. Zainteresowanie nimi wykazało 38 mężczyzn, a z nich 16 napisało wiadomośc do właścicielki profilu.

Rude włosy zainteresowały najmniej mężczyzn, to wielkie zaskoczenie

Okazało się, że najbardziej popularny był profil kobiety z włosami koloru blond. Polubiło go 50 mężczyzn, co oznacza, że co drugi użytkownik był zainteresowany kontaktem. Profil ten otrzymał również najwięcej wiadomości - do kobiety napisało 27 użytkowników. Nieco dalej uplasował się kolor czarny, ale wynik, jaki osiągnął, jest zaskakujący. Co prawda aż 42 mężczyzn kliknęło dopasowanie, ale tylko 14 z nich wysłało wiadomość do kobiety. To taki sam wynik, jak przy rudych włosach i o 2 wiadomości gorszy, niż przy niebieskich.

Dzisiaj grzeje: 1. Sylwester TVN: Skandaliczna wypowiedz Marcina Prokopa. Znany dziennikarz może mieć kłopoty
2. Nagły zwrot akcji w sprawie emerytur. Ponad milion Polaków dostanie dodatkowy 1000 złotych

Takich wyników nikt się nie spodziewał, bo choć kolor blond na pierwszym miejscu niewielu zdziwił, to najniższy wynik rudej koloryzacji była dla wielu wielkim szokiem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Maryla Rodowicz dała jednoznaczny sygnał na Sylwestrze Marzeń. Kurskiemu się nie spodoba
  2. Ceny w 2020 r. zwalają z nóg. Najbardziej podrożeje kilka podstawowych rzeczy
  3. Okropna wiadomość. Nie żyje młodziutka gwiazda, zmarła w Nowy Rok
  4. Żona Strasburgera w końcu wyjawiła wszystko. Nikt się nie spodziewał
  5. Zaskakująca nagła decyzja gwiazdora Rodzinki.pl. Nie wystąpi już w polskich serialach?

źródło: Papilot

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News