Dlaczego dopiero teraz?! Włosi ujawnili szczegółowe i wstrząsające zeznania Polki zgwałconej w Rimini. Opisano wszystko w najdrobniejszych, najbardziej drastycznych szczegółach. 

W sierpniu doszło do dramatycznego zdarzenia. Polka została zgwałcona we Włoszech, przez mężczyznę z jego trzema wspólnikami, a jej partner został przez nich mocno pobity.

ZOBACZ TAKŻE: Igły pod paznokciami, eksperymenty i gwałty! Bestialskie metody w więzieniach

Wstrząsające zeznania ofiary

Teraz Włosi ujawnili szczegółowe i wstrząsające zeznania Polki zgwałconej w Rimini. To co się tam wydarzyło mrozi krew w żyłach, nawet tym, którzy wydawaliby się być nieczuli.

Dostępny jest cały, dokładny opis gwałtu, jakiego ofiarą padła Polka. Kobieta opowiada w nim o szczegółach tragedii – w jaki sposób odbywał się gwałt, jak ją przytrzymywano, podduszano, co krzyczała w tym czasie do swojego pobitego partnera…

ZOBACZ TAKŻE: Policja nie bada spraw gwałtów! Żałosny powód

Dwadzieścia minut terroru

Z całą pewnością, do ogólnodostępnych mediów taki opis nie powinien trafić. Kobieta dokładnie opisała „dwadzieścia minut terroru” jakiego doświadczyła w Rimini.

Choć sprawcy zostali ukarani, to wielu nie wierzy, że byli oni faktycznymi sprawcami gwałtu i pobicia. Sprawa wciąż budzi gorące dyskusje i wiele wątpliwości.

Z całą pewnością jest to jednak wstrząsającą tragedią, która nie powinna nigdy mieć miejsca.

Źródło: realu24.pl

...

Zobacz również

Zobacz również