Włoska aktorka Paola Saulino obiecała uprawiać seks oralny z każdym Włochem, który zagłosuje na „nie” w krajowym referendum. Dotrzymała obietnicy, ale tylko w części, bowiem zdrowie zmusiło ją do ograniczenia realizacji obietnicy. Wielu wyborców jest jednak zawiedzionych. 

27-letnia Paola Saulino obiecała Włochom seks oralny za głosowanie na „nie” w krajowym referendum. Niewielu uwierzyło w zapowiedzi seksownej aktorki. Rychło jednak okazało się, iż dziewczyna przystąpi do realizacji obietnicy.

27-latka wyruszyła w trasę „Pompa Tour” i mocno „zbliżyła” się do setek wyborców. Obliczono, że Paola jest „winna” seks oralny ponad 18 milionom obywateli. Seksbomba obsłużyła jednak „jedynie” kilkuset wyborców czym zawiodła wielu mężczyzn, którzy liczyli na darmowe spotkanie z doświadczoną gwiazdą.

Wielu patrzy na sprawę z przymrużeniem oka, ale niektórzy naprawdę się oburzają i domagają się realizacji obietnicy. Problem w tym, że zdrowie nie pozwoliło Paoli kontynuować trasy. Przyznała, że cierpnie jej szczęka. Ponadto, zaczęła odczuwać ból w okolicach twarzy. Istniało ryzyko, że dalsze uprawianie seksu oralnego z tak liczną grupą mężczyzn będzie miało bardzo poważne konsekwencje. Nie da się jednak wykluczyć, że kobieta podczas trasy i tak złapała jedną z groźnych chorób wenerycznych.

 

 

...

Zobacz również