Smutek wielu osób jest nie do opisania. Dopiero dzisiaj do mediów trafiła wiadomość o śmierci Włodzimierza Narczyńskiego

Smutek wielu osób jest nie do opisania. Dopiero dzisiaj do mediów trafiła wiadomość o śmierci Włodzimierza Narczyńskiego Źródło: unsplash.com Chronis Yan

Włodzimierz Narczyński odszedł nagle. Dopiero dziś do mediów dotarła rozrywająca serce informacja. Smutek dotknął nie tylko jego krewnych czy przyjaciół. Ogromna strata i ból nie do pisania słowami.

Włodzimierz Narczyński był niezwykle inteligentnym człowiekiem, inspiracją dla wielu osób i wsparciem dla najbliższych. Nikt nie przypuszczał, że śmierć zabierze go tak nagle. Mężczyzna pełen pasji, ambitny, zawsze rozważny i pokorny, z nieprawdopodobnym poczuciem humoru - takim był i takim zapamiętają go wszyscy, którzy go poznali. 

Trudno w to uwierzyć, Włodzimierz Narczyński nie żyje 

Portal PZKosz.pl z wielkim bólem poinformował o śmierci wieloletniego prezesa Łódzkiego Związku Koszykówki, sędziego, trenera i nauczyciela akademickiego Włodzimierza Narczyńskiego. Na dobre odszedł od nas 23 czerwca, jednak smutna wiadomość do mediów została przekazana dopiero dwa dni później. Najbliżsi, i jego podopieczni, pogrążyli się w żałobie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Narczyński przyszedł na świat w 1940 roku w Kaliszu. Po ukończeniu AWF-u szybko zdobył pierwszą pracę, co pozwoliło mu szeroko rozkładać zawodowe skrzydła. Jak przypomina portal, od 1966 do 1983 roku był trenerem młodzieżowego zespołu Włókniarza Łódź, z kolei później akademickiego Uniwersytetu Łódzkiego. Wydawał się być mistrzem w swoim fachu. 7 lat po ukończeniu sędziowskiego kursu w 1965 roku został sędzią Szczebla Centralnego. Do 1990 spełniał się w tym, co kochał najbardziej. Później został Komisarzem PZKosz i PLK.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż Kasi Cichopek w końcu pokazał twarze dzieci. Widok odebrał fanom mowę

2. Wystartowały kontrole maseczek w komunikacji miejskiej. Kary za brak są wręcz astronomiczne

Dalsze lata były dla niego pasmem sukcesów. Wydawał się być mężczyzną pełnym sił. Niestety, odszedł na dobre. Rodzina nie zdecydowała się dotychczas na przekazanie przyczyn zgonu oraz daty pochówku. Niewkluczone, że te informacje niebawem pojawią się w mediach. Składamy kondolencje krewnym i przyjaciołom Włodzimierza Narczyńskiego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zdumiewające zastosowanie ogórka. Nie uwierzysz, co nim zastąpisz
  2. Tragiczna śmierć młodej gwiazdy. Jeszcze niedawno świętowała życiowy sukces
  3. Nagła wiadomość dla wszystkich rodziców. RMF: wiadomo już, do kiedy będą dostawać pieniądze
  4. Najważniejsza wiadomość przed wakacjami. Jedziesz na urlop? Niestety, nie mamy dobrych wiadomości
  5. Wszystko trzymała w tajemnicy. Wielka gwiazda TVP wzięła potajemny ślub, mamy zdjęcia
  6. Nie żyje 37-letni Grzegorz. Na jaw wyszły szczegóły z jego życia, przeżył istne piekło

Źródło: PZKosz

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News