Włoska policja coraz częściej musi zmuszać tamtejszych właścicieli hoteli do przyjmowania imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki pod swój dach. Budzi to oczywiście ogromny sprzeciw rodowitego społeczeństwa, jednak władze coraz gorzej radzą sobie z kryzysem imigracyjnym i coraz większą liczbą przybyszy. W sieci pojawiło się nagranie, na którym widzimy jedną z wielu takich sytuacji. 

Jednym z głównych „pierwszych przystanków” na drodze imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki do Niemiec i Wielkiej Brytanii są Włochy. Mimo, że na terenie południowoeuropejskiego kraju jest mnóstwo obozów dla imigrantów to wciąż przybywa ich coraz więcej co zmusza tamtejsze władze do rozlokowania ich w prywatnych hotelach.

To oczywiście budzi ogromny sprzeciw właścicieli obiektów, którzy robią wszystko by do tego nie dopuścić, wliczając w to zabarykadowanie drzwi, nawet własnym ciałem. W sieci pojawił się reportaż jednej z włoskich telewizji, na którym możemy zobaczyć jak to wszystko wygląda.

Luigi Folgli, 80-letni właściciel jednego z hoteli, do którego zostali przydzielenie nielegalni imigranci próbuje ze wszystkich sił obronić swoją własność, co koniec końców mu się nie udaje.

Jak dowiadujemy się również z lokalnych mediów, hotelarz trafił później do szpitala, ponieważ zesłabnął w wyniku zaawansowanego wieku i stresu.

https://www.youtube.com/watch?v=BzZ6–p01KM

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego


bh

...

Zobacz również