Kolejna tragedia po śmierci pięciu nastolatek. Nie żyje dziewczynka, miała tylko 8 lat

Kolejna tragedia po śmierci pięciu nastolatek. Nie żyje dziewczynka, miała tylko 8 lat Źródło: Fot. Facebook/Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe - TOPR

Cała Polska wciąż żyje potworną tragedią, która miała miejsce w escape roomie w Koszalinie, tymczasem po raz kolejny doszło do przerażającej śmierci dziecka. Media właśnie poinformowały o śmierci 8-letniej Polki, która straciła życie w trakcie niewinnej zabawy. Jej matce tylko cudem udało się przeżyć. 

Wszystkie polskie media oraz obywatele żyją w ostatnim czasie potworną tragedią, do której doszło w Koszalinie. Pięć dziewczynek świętowało urodziny jednej z nich w escape roomie. Najbliższe godziny spędzić miały na rozwiązywaniu zagadek, które pozwoliłyby im na wyjście z zamkniętego pokoju. Niestety podczas zabawy w pomieszczeniu obok wybuchł pożar, który zaczął się bardzo szybko rozprzestrzeniać. Uwięzione dziewczynki nie miały szansy na ucieczkę i ostatecznie niestety zmarły przez zatrucie gazami pożarowymi. Media właśnie poinformowały, że to jednak niejedyne tragiczne zdarzenie w przeciągu ostatnich kilkunastu godzin, w wyniku którego śmierć poniosło niewinne dziecko. Życie straciła także 8-letnia Polka, która wraz z mamą postanowiła wybrać się na sanki.

Tragiczna śmierć kilkuletniej Polki

Wielu z nas uważa, że Włochy to doskonałe miejsce na spędzenie urlopu, zrelaksowanie się oraz odpoczęcie od codziennych problemów. W okresie zimowym można tam również poszaleć w białym puchu, co wykorzystać chciała 38-letnia kobieta z Polski mieszkająca na Półwyspie Apenińskim wraz ze swoją 8-letnią córką. Polka chciała pobawić się ze swoją pociechą na zewnątrz oraz sprawić jej radość jazdą na sankach. Nikt nie spodziewał się jednak, że dojdzie do wielkiego nieszczęścia. Podczas jednego ze zjazdów uderzyły w drzewo, czego - jak podaje włoski dziennik La Repubblica - 8-latka z Polski niestety nie przeżyła. Zginęła na miejscu w wyniku bardzo ciężkich obrażeń, jej matkę natomiast przetransportowano do szpitala.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Włochy: przyczyny tragedii nie są jeszcze oficjalnie znane

Całe Włochy są wstrząśnięte tym niecodziennym, tragicznym wypadkiem. Jak podają media, Polka prawdopodobnie przypadkowo wybrała czarny szlak, po którym oficjalnie nie wolno zjeżdżać na sankach. Zakaz ten ogłoszony jest ze względu na liczne drzewa oraz szczególnie trudne warunki. Jej nieuwaga spowodowana mogła być tym, iż napis obwieszczający zakaz był jedynie w języku niemieckim, a do tego znajdywał się dopiero 100 metrów niżej. Kontrowersje wzbudza wypowiedź Gottfrieda Fauchsbergera, szefa miejscowych ratowników górskich, który stwierdził, iż oznakowanie tras nie budzi zastrzeżeń. Ostatecznie sprawie przyjrzeć się ma lokalna prokuratura, której śledztwo prowadzone jest pod kątem nieumyślnego spowodowania śmierci dziecka. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Wiemy, jaką karę ma dostać właściciel Escape Roomu w Koszalinie!
  2. Tak się bawi PiS. Najpierw była msza, potem striptizer. „Im bardziej się rozbierał, tym bardziej dziewczyny…”
  3. Służba Ochrony Państwa nie zdała egzaminu? Ten film tego dowodzi
  4. Beata Kozidrak: partner piosenkarki to tajemnicza postać. Kim jest?
  5. Ile lat ma Barbara Kurdej-Szatan? Ta informacja totalnie was zaskoczy
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News