Do prawdziwego horroru doszło we Włoszech, w mieście Fiugii nieopodal Rzymu. Muzułmańscy imigranci grupowo brutalnie zgwałcili szefową placówki imigracyjnej. 

Włosi są w szoku. Muzułmanie, którymi przez 6 miesięcy opiekowała się placówka imigracyjna dokonali zbiorowego gwałtu na jej szefowej. Następnie próbowali ją zabić.

Grupa imigrantów zdemolowała obiekt i pobiła pracowników, którzy przez pół roku udzielali im pomocy. Sprawcami zbrodni są dwaj siedemnastolatkowie i jeden szesnastolatek z Egiptu. Jak mówią ofiary ataku, takiej nienawiści nie widzieli już dawno.

ZOBACZ TAKŻE: On został liderem w polskiej prorządowej gazecie! Skazany za gwałt

Agresja w Europie

Z agresywną częścią imigrantów z krajów muzułmańskich problem ma coraz więcej obszarów Europy. Ostatnio do internetu trafił film, na którym widać jak londyńscy imigranci przepędzają policję imigracyjną.

Skarżą się również funkcjonariusze z Francji, którzy boją się pracować w Calais, gdzie tysiące imigrantów starają się przedostać do Wielkiej Brytanii. Głośno było również o ataku w szwedzkiej Ikei, którego dokonał imigrant z afrykańskiej Erytrei.

ZOBACZ TAKŻE: Koszmar w Małopolsce. Brutalny GWAŁT 10-latków na koleżance

 

Polecamy subskrybować kanał Pikio TV na Youtube co można zrobić pod tym LINKIEM

źródło: roma.corriere.it

10 gwiazd porno, które ZMARŁY TRAGICZNIE [ZDJĘCIA]


Szokujące przypadki mężczyzn zgwałconych przez kobiety [ZDJĘCIA]

...

Zobacz również