Właśnie spełnia się straszna wizja Jackowskiego o polskiej reprezentacji

Właśnie spełnia się straszna wizja Jackowskiego o polskiej reprezentacji Źródło:

Krzysztof Jackowski jest najbardziej znanym polskim jasnowidzem. Nic dziwnego, jego wizje całkiem dobrze się sprawdzają. Teraz po raz kolejny miał rację. To co zobaczył związanego z polską reprezentacją na mundialu w Rosji - również się sprawdziło.

Krzysztof Jackowski ma wizje bardzo trafne. Niejednokrotnie pomagał policji w rozwiązaniu trudnych spraw, takich jak np. zaginięcia. Zaangażował się m.in. w poszukiwania Ewy Tylman czy też nastolatków z Tryńczy. Jednak nie tylko takie sprawy zajmują Jackowskiego.

Krzysztof Jackowski miał rację

Niedawno wypowiadał się o przyszłości polskiej drużyny na mundialu. Jego wizje nie były optymistyczne i... po raz kolejny się sprawdziły! "Początek mundialu dla naszej kadry może być szokiem! W moim odczuciu może się zdarzyć, że Polacy na samym początku się pogubią” – mówił jeszcze kilka miesięcy temu. Nie da mu się odmówić, że miał rację. - Uważam, że będzie to mundial rozczarowań mistrzów. To się zresztą potwierdza. Wystarczy spojrzeć na spotkania Niemiec, Brazylii czy nawet Anglii, która wymęczyła wygraną z Tunezją. Na pewno zrodzą się nowe gwiazdy futbolu – nie jednostki, ale drużyny, na które niewielu ludzi obstawiało. Te mistrzostwa będą zaskakujące dla wszystkich. Czarne konie nie będą czarnymi końmi - mówił Jackowski. Jego słowa zdają się być dokładnie tym, co teraz możemy obserwować na mistrzostwach świata. Niestety, chociaż sam Krzysztof Jackowski podkreślał, że jest kibicem i wierzy do końca, to jego dar mówił zupełnie co innego. Biorąc pod uwagę trafność jego przewidywań, strach pomyśleć, co jeszcze może zobaczyć. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Lewandowska nie wytrzymała linczu po meczu. Wykonała desperacki krok
  2. Konferencja prasowa: Minister Sportu o przyszłości Adama Nawałki
  3. O siostrze Lewandowskiego nikt nie słyszał. Teraz pokazała się Polsce
  4. Polska ukarana na Mundialu przez FIFA! Będzie międzynarodowy skandal?
  5. Awantura w TVN NA ŻYWO. „J*bać TVN, spi*rdalaj”
Źródło: nczas.com
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News