Magdalena Gessler upokorzona. Właściciel restauracji zdradził obrzydliwe kulisy „Kuchennych Rewolucji”. Gwiazda polskiej gastronomi nie będzie zadowolona z tego co powiedział o jej działaniach restaurator.

Kuchenne Rewolucje są absolutnym hitem TVN-u. Słynna restauratorka przemierza cały kraj, żeby ratować gastronomiczne lokale. Tymczasem jeden z restauratorów opowiedział właśnie, że po udziale w programie było znacznie gorzej.

Kulisy „Kuchennych Rewolucji” ujawnione

ZOBACZ TAKŻE: Magda Gessler „opuszcza” Polskę. I prosi Polaków o pomoc

Właściciel pizzerii „La Costa” w Herbach (koło Częstochowy) przyznał, że bardzo żałuje udziału w programie, mimo to nie ma zamiaru rezygnować z prowadzenia restauracji.

Magda Gessler podczas swojej rewolucji zmieniła nazwę na „Bistro Bochenek” i wprowadziła dania o kontrowersyjnych nazwach tj. „gęsie pipki” czy cynaderki. Kiedy restauratorka wróciła po miesiącu odwiedzić lokal i zobaczyła, że właściciel restauracji zrezygnował z jej propozycji oświadczyła, że rewolucję uważa za nieudaną.

Szokujące kulisy

ZOBACZ TAKŻE: Prywatny dramat Gessler. Jej szczere wyznanie doprowadziło fanów do łez

Teraz sam restaurator zdradza kulisy. Mogą się one okazać szokiem dla Magdaleny Gessler. Szef „La Costy” uderza bowiem w jej pomysły bezpośrednio i określa jako nietrafione.

– Zaproponowane przez panią Magdę Gessler dania nie przypadły do gustu naszym klientom, jeśli już je zamawiali, to tylko żeby ich spróbować, dlatego z nich zrezygnowaliśmy – oświadczył właściciel pizzerii.

Szef lokalu dodał też, że udział w programie gwiazdy polskiej gastronomii w ogóle nie pomógł restauracji. Ciekawe co na to celebrytka?

– Kuchenne Rewolucje” ani nam nie zaszkodziły, ani nie pomogły. Jest podobnie, jak przed udziałem w programie. Działamy dalej, planujemy się rozwijać – poinformował szef „La Costy”.

Emisja nowego sezonu „Kuchennych Rewolucji”

Kiedy i na jakim programie lecą „Kuchenne Rewolucje? Program emitowany jest w każdy czwartek o 21:30 na antenie telewizji TVN. Kolejny, premierowy odcinek już 17 sezonu programu odbędzie się w najbliższy czwartek.

Czy Igrzyska w Pjongczang to porażka polskich sportowców?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Uwierzysz, że one mają tyle samo lat?! Gwiazdy w tym samym wieku

Największe kompromitacje polskich gwiazd [ZOBACZ!]

Źródło: Plotek.pl

Zobacz również