Właściciel restauracji upokorzył Gessler. Obrzydliwe kulisy "Kuchennych Rewolucji"

Właściciel restauracji upokorzył Gessler. Obrzydliwe kulisy "Kuchennych Rewolucji"

Magdalena Gessler upokorzona. Właściciel restauracji zdradził obrzydliwe kulisy "Kuchennych Rewolucji". Gwiazda polskiej gastronomi nie będzie zadowolona z tego co powiedział o jej działaniach restaurator.

Kuchenne Rewolucje są absolutnym hitem TVN-u. Słynna restauratorka przemierza cały kraj, żeby ratować gastronomiczne lokale. Tymczasem jeden z restauratorów opowiedział właśnie, że po udziale w programie było znacznie gorzej.

Kulisy "Kuchennych Rewolucji" ujawnione

ZOBACZ TAKŻE: Magda Gessler "opuszcza" Polskę. I prosi Polaków o pomoc Właściciel pizzerii "La Costa" w Herbach (koło Częstochowy) przyznał, że bardzo żałuje udziału w programie, mimo to nie ma zamiaru rezygnować z prowadzenia restauracji. Magda Gessler podczas swojej rewolucji zmieniła nazwę na "Bistro Bochenek" i wprowadziła dania o kontrowersyjnych nazwach tj. "gęsie pipki" czy cynaderki. Kiedy restauratorka wróciła po miesiącu odwiedzić lokal i zobaczyła, że właściciel restauracji zrezygnował z jej propozycji oświadczyła, że rewolucję uważa za nieudaną.

Szokujące kulisy

ZOBACZ TAKŻE: Prywatny dramat Gessler. Jej szczere wyznanie doprowadziło fanów do łez Teraz sam restaurator zdradza kulisy. Mogą się one okazać szokiem dla Magdaleny Gessler. Szef "La Costy" uderza bowiem w jej pomysły bezpośrednio i określa jako nietrafione. - Zaproponowane przez panią Magdę Gessler dania nie przypadły do gustu naszym klientom, jeśli już je zamawiali, to tylko żeby ich spróbować, dlatego z nich zrezygnowaliśmy - oświadczył właściciel pizzerii. Szef lokalu dodał też, że udział w programie gwiazdy polskiej gastronomii w ogóle nie pomógł restauracji. Ciekawe co na to celebrytka? - Kuchenne Rewolucje" ani nam nie zaszkodziły, ani nie pomogły. Jest podobnie, jak przed udziałem w programie. Działamy dalej, planujemy się rozwijać - poinformował szef "La Costy".

Emisja nowego sezonu "Kuchennych Rewolucji"

Kiedy i na jakim programie lecą "Kuchenne Rewolucje? Program emitowany jest w każdy czwartek o 21:30 na antenie telewizji TVN. Kolejny, premierowy odcinek już 17 sezonu programu odbędzie się w najbliższy czwartek. Źródło: Plotek.pl Następny artykuł